Luky - Športové luky reflexné, Kladkový luk, Longbow, Detské luky, Lovecké luky, Tradičné luky - LUK.sk

Kategórie


Na stiahnutieKontakt


HAVE FUN s.r.o
e-mail : luk@luk.sk
mobil : 0911 454 552


www.strelba.sk

www.strelba.sk

www.bojslukom.sk

www.strelba.sk

www.zalesactvo.sk

http://slovakbowhunting.sk

www.havefun.sk
FIREMNÉ AKCIE & TEAMBUILDING
www.havefun.sk
Sun

<<<1>>>
 
&nbnsp;
&nbnsp;


Lukostrelecký obchod LUK.sk - čo získate, ak sa rozhodnete pre nás ?

 • Sme prvý a od roku 2008 aj najväčší profesionálny kamenný lukostrelecký obchod v SR pod vedením majiteľa s viac ako 23-ročnými skúsenosťami so športovou súťažnou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a 10 rokov vedením tréningov v lukostreleckom klube ELÁN a množstva individuálnych kurzov lukostreľby na strelnici v Bernolákove (www.strelba.sk). V obchode máme fyzicky cez 7000 druhov lukostreleckých potrieb, 2900 produktov na web stránke, cez 130 druhov rôznych lukov a kuší v rôznych silách, veľkostiach a farbách, viac ako 60 druhov šípov a preto dokážeme promptne vždy vybaviť každého strelca kompletnou lukostreleckou výbavou pri osobnej návšteve, rovnako aj diaľkovo kuriérom. Sme lukostrelci a pomáhame začínať novým lukostrelcom.  
 • Pri kúpe luku vždy získate odborné poradenstvo, s každým strelcom-zákazníkom osobne preberáme jeho potreby a možnosti, preto si každého strelca-zákazníka na kúpu luku objednávame na konkrétny termín. Priemerný predaj u nás v obchode trvá 1-1,5 hodiny, na rozdiel od rôznych iných e-shopov ponúkajúcich mnohokrát nevhodné výbavy lukov.
 • Dbáme na výber správneho luku, ktorý VŽDY zodpovedá potrebám strelca, snažíme sa pochopiť aké sú predstavy a následne ho nastavujeme a pripravujeme na streľbu.
 • Následne so strelcom vyberáme príslušenstvo a vhodné šípy, snažíme sa aby každý mal výbavu vždy vyladenú a luk/kuša čo najlepšie strieľali.
 • Dostanete zdarma základnú stručnú inštruktáž streľby už pri kúpe luku, aby ste sa vyhli začiatočníckym bežným chybám v technike streľby.
 • Zdarma máte u nás možnosť si stiahnuť zo stránky prvú ucelenú príručku k technikám streľby (Športová lukostreľba) a podľa nej sa naučiť alebo zdokonaliť v lukostreľbe, ktorú pre Vás pripravil majiteľ tohto lukostreleckého obchodu Ing. Michal Velčík, ktorý je aktívny súťažný strelec a certifikovaný tréner lukostreľby
 • Zabezpečujeme následný servis výbavy pre strelcov a usporadúvame pre začínajúcich aj pokročilých strelcov lukostrelecké súťaže viackrát za rok a tiež umožňujeme absolvovať lekcie na našej profesionálnej lukostrelnici v Bernolákove (www.strelba.sk). 
 • Vedľa obchodu je nová profesionálna vnútorná strelnica na luky, kde s Vámi nový luk hneď aj otestujeme, môžete si prísť s ním aj počas otváracích hodín zastrieľať, príp. absolvovať kurz lukostreľby.
 • Pri KAŽDOM jednom dobierkovom predaji kontaktujeme telefonicky vopred každého jedného zákazníka a prediskutujeme jeho objednávku, vhodne poradíme a upresníme, aby zákazník dostal tovar, ktorý očakáva. Tovar, ktorý je skladom Vám odosielame v daný deň, najneskôr nasledujúci a na ďalší ho máte doma. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá.
 • Radíme existujúcim i novým lukostreleckým klubom a sme pre nich partner pre výbavu, rozvoj a odborné vedenie tréningov.


Zobraziť celý článok

Lukostrelecký obchod LUK.sk - čo získate, ak sa rozhodnete pre nás ?
 
Zobraziť celý popis

2. Halová súťaž v terčovej lukostreľbe 3.marca 2018

Priatelia lukostrelci,

Lukostrelecký klub ELÁN a 1. Lukostrelecký obchod LUK.sk Vás pozýva na  2. HALOVÝ pretek v terčovej lukostreľbe do novej lukostreleckej arény LUK.sk vo Viničnom (súčasť lukostreleckého obchodu LUK.sk, PD Viničné, GPS 48°15’58.3″S 17°17’55″V) dňa 3. marca 2017 /sobota/. Súťaž je pre rekreačných príležitostných strelcov ako aj skúsených súťažných lukostrelcov každej vekovej kategórie (deti, ženy, muži, seniori), každý v kategórii svojho typu luku (OL, BB, longbow, kladkový luk, tradičný luk atď)Tento pretek je teda aj pre hobby lukostrelcov, ktorých tradične býva väčšina, (strelci bez registrácie v SLZ a SLA).

Halová terčová lukostreľba sa strieľa na 18 metrov (dospelí, juniori). Deti do 12 rokov strieľajú na vzdialenosť 10 metrov. Strieľa sa 20 sád po 3 šípy, spolu 60 súťažných šípov.

Počet strelcov je limitovaný, 40 doobeda a 40 poobede. Na linku nižšie je pozvánka a propozície pre jednotlivé vekové kategórie a typy lukov.

Všetky informácie k preteku nájdete na http://www.strelba.sk/2018/02/05/2-halova-sutaz-lukostreleckej-arene-luk-sk-dna-3-marca-2018/

Prihlásiť sa môžete prostr. linku, ktorý Vám prišiel do emailu (ak ste v našej datebáze), alebo ak nie ste v našej databáze, napíšte nám na luk@luk.sk, zaregistrujeme Vás.

Tešíme sa na Vás

Lukostrelecký klub ELÁN

2. Halová súťaž v terčovej lukostreľbe 3.marca 2018
 
3. marca 2018
Zobraziť celý popis
 

Akcia - zakúpte si u nás luk alebo kušu a získate 2 hod. streľby v novej lukostreleckej aréne LUK.sk

Vážený klient, pripravili sme pre všetkých nových zákazníkov akciu pre tých, ktorí si u nás od 20.2.2018 zakúpia luk alebo kušu.

Získavate ZDARMA bezplatné využitie lukostreleckej arény v trvaní 2 hod. na streľbu z luku alebo z kuše

Podmienky akcie:
- akcia platí pre zákazníkov, ktorí si zakúpia luk alebo kušu buď priamo v našej kamennej predajni alebo prostredníctvom e-shopu LUK.sk
- možnosť využiť návštevu vnútornej strelnice zdarma bude do 1 mesiaca od zakúpenia luku alebo kuše
- akcia platí počas celého roku a vzťahuje sa na jednorazový bezplatný vstup do lukostreleckej arény vo Viničnom
- využiť vstup do arény je možné v priebehu roka počas otváracích hodín lukostreleckého obchodu (alebo do 31.3. aj počas večerných tréningov klubu ELÁN )
- termín na návštevu arény je potrebné dohodnúť buď priamo na predajni alebo telefonicky 0910 90 90 88
- využitie vnútornej strelnice nie je možné kombinovať s inými našimi produktmi
(obchod LUK.sk a lukostrelecká aréna sa nachádzajú v blízkosti Bratislavy)

Tešíme sa na Vašu návštevu

LUK.sk

Akcia - zakúpte si u nás luk alebo kušu a získate 2 hod. streľby v novej lukostreleckej aréne LUK.sk
 
Zobraziť celý popis

Lukostrelecké potreby na dobierku lacnejšie

Vážení lukostreleckí zákazníci,

Vychádzame Vám v ústrety a balíkové dobierky do SR sú odo dňa 9.12.2017 lacnejšie pri bežných malých zásielkách do 10 kg. Celková suma za kuriéra je znížená na 4,50 Eur s DPH. (Predtým 5,50 Eur). Zásielky nad 10 kg alebo väčšie rozmery balíkov sú drahšie, sú od 5,50 do 8,50 Eur (ak je súčasťou napr. ťažšia terčovnica, celá kuša a pod.). Náš kuriér GLS pracuje už niekoľko rokov spoľahlivo a balíky máte spravidla doručené na ďalší deň v rámci Slovenska. Veríme, že Vám táto zmena urobí Vaše lukostrelecké potreby dostupnejšie. 

S každým zákazníkom si telefonicky prejdeme celú objednávku vopred, preto dostanete vždy len to, čo si telefonicky prejdeme.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Tím lukostreleckého obchodu LUK.sk

Lukostrelecké potreby na dobierku lacnejšie
 
4,50 EUR 
kuriér lacnejší
Zobraziť celý popis
 

Otváracie hodiny v novej lukostreleckej aréne vo Viničnom (súčasť obchodu LUK.sk)

Nová lukostrelecká hala je určená pre všetkých, ktorí majú záujem si prísť zastrieľať s vlastným lukom, prípadne si môžu u nás požičať z 12 rôznych typov lukov a tiež vieme zabezpečiť inštruktora lukostreľby na naučenie sa základov správnej techniky streľby z reflexného alebo kladkového luku. Prípadne sa môžete stať aj členom nášho klubu ELÁN, ak chcete pravidelne strieľať, môžete sa prihlásiť na tel. číslo 0910 90 90 88. Klub ELÁN robí pre nováčikov aj pokročilých strelcov, ženy, muži aj deti jednorazové kurzy výuky športovej lukostreľby s lukostreleckým trénerom/trénerkou. Lukostrelecká hala vo Viničnom je súčasťou lukostreleckého obchodu LUK.sk.

Otváracie hodiny lukostreleckej haly:

Vždy zavolajte prosím vopred, že chcete prísť strieľať do haly! Tel: 0910 90 90 88.

pondelok od 17:30 - 20:00
v utorok od 10:30 do 19:00
streda od 8:30 do 20:00
štvrtok od 10:30 do 19:00
piatok od 8:30 do 20:00
v sobotu od 9:00 do 17:00 (zavolajte vopred), je otvorený aj lukostrelecký obchod LUK.sk
nedeľa výlučne na objednávku a po dohode vopred, ak je viac záujemcov (aspoň 7 ľudí, najneskôr treba volať v piatok).

Odporúčame si priniesť prezuvky na streľbu (tenisky). V prípade chladného počasia je hala vykurovaná v časoch tréningov klubu (Pondelok, Streda, Piatok od 17:30-20:00).

Poplatky pre verejnosť:

 • Strieľanie s vlastným lukom a výstrojom /2 hod/: 8 € (10 € luky nad 45 lbs), deti do 12 rokov 7 €
  /prenájom terčovnice a terča aj 3D zviera, pre reflexné luky, longbow, jazdecké luky/  
 • Strieľanie s vlastným kladkovým lukom a výstrojom /2 hod/: 10 €/  (12 € je pre luk nad 61+ libier/
  /prenájom terčovnice a terča, 3D zviera, pre kladkové luky do 60 libier  /
 • Strieľanie so zapožičaným športovým lukom - zapožičanie luku a výbavy /2 hod/: 16 € (deti do 12 rokov 12 €/ osobu)
  /luk, šípy, chrániče, terč a terčovnica, 3D zviera/
 • Strieľanie so zapožičaným kladkovým lukom (ak strelec už absolvoval aspoň jednu hodinu s inštruktorom, alebo vie strieľať) -
  zapožičanie luku a výbavy /2 hod/: 21 € /kladkový luk, šípy, chrániče, terč a terčovnica, 3D zviera/
 • Strieľanie so zapožičaným lukom s inštruktorom 1 osoba - zapožičanie  luku a výbavy (2 hod) + inštruktor /1 hod/ + strelnica (spolu 2 hod): 44 €
 • Strieľanie so zapožičaným lukom s inštruktorom 2 osoby - zapožičanie  luku a výbavy (2 hod) + inštruktor /1 hod/ + strelnica (spolu 2 hod): 64 €
 • Strieľanie so zapožičaným lukom s inštruktorom 3 osoby - zapožičanie  luku a výbavy (2 hod) + inštruktor /1 hod/ + strelnica (spolu 2 hod) : 82 €
 • Strieľanie so zapožičaným kladkovým lukom s inštruktorom - zapožičanie kladkového luku a výbavy (2 hod) + inštruktor /1 hod/ + strelnica (spolu 2 hod):
  49 € /inštruktor, kladkový luk, šípy, chrániče, terč a terčovnica/
 • streľba/strelnica na 5 rôznych súťažných  3D zvieracích terčov /2 hod./ 17 Eur pre luky do 40 lbs (vrátane streľby na bežné terče), 19 Eur luky nad 40 lbs

Superbalíček lukov a kuší /trvanie cca 2 hod/:  od 99 €

Základný kurz streľby z tradičného a moderného luku, z  reflexnej aj kladkovej kuše, kladkového luku. Klient bude  oboznámený s bezpečnostnými predpismi a so správnym zaobchádzaním lukov a kuší. Strelcom bude požičané a predstavené kompletné vybavenie / luky, kuše, šípy, terčovnica so stojanom, terče, chrániče/ a zadelený inštruktor, ktorý im predvedie detailnú inštruktáž o streľbe z každej zo zbraní a bude viesť odborne celý ich výcvik. Cena je kompletná vrátane prenájmu strelnice.

1 osoba               99 €
2 osoby              109 €
3 osoby              129 €
4 osoby              149 €

Superbalíček všetkých typov lukov /trvanie cca do 2 hod/:  od 69 €

Základný kurz streľby z tradičného staromaďarského luku, strieľanie zo stredovekého longbow (luk Robina Hooda) a moderného športového luku so zameriavačom aj bez, moderného kladkového luku. Klient bude  oboznámený s bezpečnostnými predpismi a so správnym zaobchádzaním lukov. Strelcom bude požičané a predstavené kompletné vybavenie / luky, šípy, terčovnica so stojanom, terče, chrániče/ a zadelený inštruktor, ktorý im predvedie detailnú inštruktáž o streľbe z každej zo zbraní a bude viesť odborne celý ich výcvik. Cena je komplet vrátane prenájmu strelnice.

1 osoba               69  €
2 osoby              89 €
3 osoby             109 €
4 osoby             129 €

Klub ELÁN robí pre nováčikov aj pokročilých strelcov, ženy, muži aj deti jednorazové kurzy výuky športovej lukostreľby s lukostreleckým trénerom/trénerkou.

Viac informácií a fotografií Vám poskytneme na čísle 0910 90 90 88 a na klubovej stránke www.strelba.sk

Otváracie hodiny v novej lukostreleckej aréne vo Viničnom (súčasť obchodu LUK.sk)
 
7,00 EUR 
ELÁN
Zobraziť celý popis
 

Zakúpenie luku alebo kuše v lukostreleckom obchode LUK.sk

Vážení lukostreleckí zákazníci,

Umožňujeme Vám prísť si luky alebo kuše k nám do kamenného lukostreleckého obchodu do Viničného prezrieť, vyskúšať a si tak najlepšie vybrať, ktorý je pre Vás ten najvhodnejší spolu s naším odborným odporúčaním a záujmom o Vás ako o lukostrelca/kyňu. Ak máte záujem prísť osobne kúpiť luk do Viničného, zavolajte nám prosím VOPRED na 0911 454552, aby sme si dohodli konkrétny termín Vašej návštevy a mohli sa Vám naplno a nerušene venovať, tiež aby ste sa vyhli čakaniu, kým vybavíme zákazníka objednaného na konkrétny termín. Výber rekreačného luku a príslušenstva, nastavenie a poradenstvo k nemu trvá približne 1- 1,5 hodiny, kladkový luk 1,5 - 3 hodiny, kuša 1-1,5 hod. Výber luku a jeho nastavenie a príprava na presnú streľbu je časovo náročná činnosť, vyžaduje zodpovedať viacero otázok a je ideálne ak môžete prísť osobne. Ak to zo vzdialenostných alebo časových dôvodov nie je možné pre Vás, pokúsime sa Vám čo najlepšie pomôcť a poradiť telefonicky cez dobierku.

 

Otváracie hodiny- Na kúpu luku alebo kuše je potrebné sa vopred OBJEDNAŤ na konkrétny termín.

 

Pondelok/Monday    zatvorené (closed)   (lukostrelecká hala je otvorená od 17:30-20:00)

Utorok /Tuesday         10 : 30 - 18 : 30     

Streda/Wednesday     10 : 30  - 17 : 00        

Štvrtok/Thursday        10 : 30 - 18 : 30        

Piatok/Friday               8 : 30 - 17 : 00       

Sobota/Saturday:        otvorené od 9:00 : 17:00 (platí každú sobotu) 

Nedeľa/Sunday:          zatvorené

(We can speak english, call us please ahead  00421 911 45 45 52)

 

Navštíviť nás môžete v obci Viničné pri Pezinku, v areáli Poľnohospodárskeho družstva (PD), kde sa nachádza obchod lukostreleckého tovaru, kde si môžete rovno Váš nový luk vybrať a aj vyskúšať z neho strieľať, ukážeme Vám i základy techniky streľby a prejdeme si všetky Vaše otázky.

 

tešíme sa na Vašu návštevu

 Ing.Michal Velčík        -  majiteľ a vedúci prevádzky
 Mgr.Richard Garaj       - predajca, dobierkové zásielky
 Ing. Ján Vrtielka, PhD. - predajca, dobierkové zásielky

 

Spoločnosť HAVE FUN s.r.o. realizuje  nasledovné aktivity:

www.luk.sk (špecializovaná predovšetkým na predaj lukov a príslušenstva)
www.kusa.sk (špecializovaná na predaj kuší a príslušenstva)
www.strelba.sk (stránka klubu a lukostreleckého areálu v Bernolákove, vonkajšia a vnútorná strelnica a naše súťaže ktoré organizujeme)
www.havefun.sk a www.TOPteambuilding.sk ( firemné zážitkové akcie, eventy a teambuilding)

 

Zakúpenie luku alebo kuše v lukostreleckom obchode LUK.sk
 
Zobraziť celý popis

Zasielanie tovaru do ČR je lacnejšie

Vážení lukostreleckí zákazníci,

Vychádzame Vám v ústrety a balíkové dobierky do ČR sú odo dňa 16.11.2017 sú lacnejšie pri bežných zásielkách do 10 kg. Celková suma za kuriéra je znížená na 7,99 Eur s DPH. (Predtým 9,90 Eur) Náš kuriér GLS pracuje už niekoľko rokov spoľahlivo a balíky máte spravidla doručené na ďalší deň v rámci Slovenska a 2 dni od odoslania do ČR. Veríme, že Vám táto zmena urobí Vaše lukostrelecké potreby dostupnejšie. 

Pri objednávaní do ČR odosielame tovar po uhradení zálohovej platby prevodom na náš bankový účet vopred, nie dobierkou. S každým zákazníkom si telefonicky prejdeme celú objednávku vopred, preto dostanete vždy len to čo potrebujete.

Tím lukostreleckého obchodu LUK.sk

Zasielanie tovaru do ČR je lacnejšie
 
7,99 EUR 
kuriér do ČR lacnejší
Zobraziť celý popis
 

zz - Ponuka práce v lukostreleckom obchode LUK.sk

Záujemcovia o prácu v lukostreľbe,

Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu - lukostrelca/kyňu. Aby sme mohli dodržať najvyššiu kvalitu predaja a poskytovaných služieb a byť stále najlepší lukostrelecký obchod na Slovensku, potrebujeme najlepších ľudí, lukostrelcov, pre ktorých je lukostreľba poslaním a životným štýlom. Ak máte záujem pracovať v mladom kolektíve v dynamickej práci, ktorá prináša uspokojenie viac než len finančnéozvite sa nám čím skôr. Našou podmienkou je, aby mal záujemca o prácu aspoň 1 rok skúseností s lukostreľbou ako strelec (nevyžadujeme aby bol súťažný strelec), komunikatívnosť a pozitívny prístup k práci, ľuďom a celkovo k životu. Znalosť anglického jazyka je vítaná. Ponúkame živú zaujímavú prácu s ľudmi, adekvátne finančné ohodnotenie, osobný rozvoj a rozvoj lukostrelckých zručností.

1. Lukostrelecký obchod  www.luk.sk

zz - Ponuka práce v lukostreleckom obchode LUK.sk
 
Zobraziť celý popis
<<<1>>>
&nbnsp;
&nbnsp;