Luky - lovecké, olympijské, kladkové, tradičné a longbow - LUK.sk

Kategórie


Na stiahnutieKontakt


HAVE FUN s.r.o
e-mail : luk@luk.sk
mobil : 0911 454 552

www.havefun.sk
FIREMNÉ AKCIE & TEAMBUILDING
www.havefun.sk


www.strelba.sk

www.strelba.sk
http://www.toppaintball.sk/


logo
Sun
<<<1>>>
 
&nbnsp;
&nbnsp;


Lukostrelecký obchod LUK.sk - Prečo si zaobstarať luk alebo kušu z lukostreleckého obchodu LUK.sk ?

  • Pretože sme prvý a od roku 2008 aj najväčší profesionálny kamenný lukostrelecký obchod v SR pod vedením majiteľa s viac ako 22 ročnými skúsenosťami so športovou súťažnou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a 8 rokov vedením tréningov v lukostreleckom klube a individuálnych kurzov lukostreľby na strelnici v Bernolákove (www.strelba.sk)
  • Pri kúpe luku vždy získate odborné poradenstvo, s každým strelcom-zákazníkom osobne preberáme jeho potreby a možnosti, preto si každého strelca-zákazníka na kúpu luku objednávame na konkrétny termín. Priemerný predaj u nás v obchode trvá 1-1,5 hodiny, na rozdiel od rôznych e-shopov, kde Vám tovar len prebaľujú z krabice a mnohokrát ani predajca nevie o tovare, chýbajú začínajúcemu strelcovi základné informácie, manipulácia s lukom, kušou a pod. Sme rovnako lukostrelci ako naši zákazníci, preto sa snažíme všetkým strelcom pomôcť.
  • Dbáme na výber správneho luku, ktorý VŽDY zodpovedá potrebám strelca, snažíme sa pochopiť aké sú predstavy a následne ho nastavujeme a pripravujeme na streľbu.
  • Následne so strelcom vyberáme príslušenstvo a vhodné šípy, snažíme sa aby každý mal výbavu vždy vyladenú a luk/kuša čo najlepšie strieľali.
  • Dostanete zdarma základnú stručnú inštruktáž streľby už pri kúpe luku, aby ste sa vyhli začiatočníckym bežným chybám v technike streľby.
  • Zdarma máte u nás možnosť si stiahnuť zo stránky prvú ucelenú príručku k technikám streľby (Športová lukostreľba) a podľa nej sa naučiť alebo zdokonaliť v lukostreľbe, ktorú pre Vás pripravil majiteľ tohto lukostreleckého obchodu Ing. Michal Velčík, ktorý je aktívny strelec aj certifikovaný tréner lukostreľby v súčasnosti sa aktívne zúčastňuje seminárov so špičkovým kórejským trénerom.
  • Zabezpečujeme následný servis výbavy pre strelcov a usporadúvame pre začínajúcich aj pokročilých strelcov lukostrelecké súťaže viackrát za rok a tiež umožňujeme absolvovať lekcie na našej profesionálnej lukostrelnici v Bernolákove, prípadne pre Vás zabezpečíme profesionálnu firemnú akciu spojenú s lukostreľbou alebo kušostreľbou. V roku 2016 chystáme oficiálne spustenie vnútornej strelnice vo Viničnom, od  2015 tam náš klub pravidelne počas týždňa trénuje v zimných mesiacoch, môžete sa prísť pozrieť na tréningy klubu aj na vonkajšiu strelnicu v Bernolákove (www.strelba.sk).
  • Pri každom jednom dobierkovom predaji kontaktujeme telefonicky vopred každého jedného zákazníka a prediskutujeme jeho objednávku, vhodne poradíme a upresníme, aby zákazník dostal tovar, ktorý očakáva.
  • Každému sa snažíme vyhovieť a zohnať aj tovar, ktorý na stránke nemáme, ak je to v našich možnostiach to zabezpečiť alebo niečo vyservisovať, vždy Vám povieme  "DÁ sa to, vieme to" a aj si za týmto stojíme, každý dopyt, ktorý trvá nejaký čas zabezpečiť si starostlivo evidujeme, aby sme to vybavili k spokojnosti zákazníka.
  • Radíme existujúcim i novým lukostreleckým klubom a sme pre nich partner pre výbavu, rozvoj a odborné vedenie tréningov.


Zobraziť celý článok

Lukostrelecký obchod LUK.sk - Prečo si zaobstarať luk alebo kušu z lukostreleckého obchodu LUK.sk ?
 
Zobraziť celý popis
 

Zakúpenie luku alebo kuše v lukostreleckom obchode LUK.sk

Vážení zákazníci a priatelia lukostrelci,

Ak máte záujem prísť osobne do lukostreleckého skladu do Viničného zakúpiť si luk alebo kušu, zavolajte nám prosím VOPRED na 0911 45 45 520911 45 45 52 a dohodneme si konkrétny termín. Zákazníkov potrebujeme objednávať na konkrétny termín, pretože výber luku alebo kuše a príslušenstva, nastavenie luku alebo kuše a potrebné poradenstvo zaberú minimálne 1-1,5 hodiny na každý teda aj rekreačný luk alebo kušu. Preto Vám odporúčame, aby ste si Vašu návštevu dohodli s nami vopred, vyčleníme pre Vás predajcu a vyhnete sa tak čakaniu, ak by práve boli všetci naši predajcovia zaneprázdnení inými zákazníkmi . Pre výber príslušenstva nie je potrebné sa objednávať, vybavíme to promptne. Ďakujeme za  porozumenie.

 

Otvorené :

Pondelok  12 : 30 - 17 : 00  

Utorok      10 : 30 - 18 : 30  

Streda      10 : 30  - 17 : 00 

Štvrtok    10 : 30 - 18 : 30 

Piatok  od  8 : 30 - 17 : 00 

Sobota: otvorené od 8:30 - 14:00 (zavolajte nám prosím ak chcete prísť v sobotu do obchodu)  2. júla je otvorené od 8:00 do 12:00 !!!

Nedeľa:  zatvorené 

 

tešíme sa na Vašu návštevu

 Ing.Michal Velčík        -  majiteľ a vedúci prevádzky
 Mgr.Richard Garaj       - predajca, dobierkové zásielky
 Adrián Sebok              - predajca
 Ing. Ján Vrtielka, PhD. - predajca

 

Spoločnosť HAVE FUN s.r.o. realizuje  nasledovné aktivity:

www.luk.sk
www.kusa.sk
www.strelba.sk
www.HaveFun.sk
www.TOPpaintball.sk (v spolupráci s paintballovým klubom ELÁN)
www.TOPteambuilding.sk

 

Zakúpenie luku alebo kuše v lukostreleckom obchode LUK.sk
 
Zobraziť celý popis

Zľava pre kluby a registrovaných strelcov v SLZ alebo SLA3D

Milí súťažní lukostrelci, členovia klubov a registrovaný vo zväze a 3D asociácii . Chceme napomôcť rozvoju slovenskej športovej lukostreľby, preto pri návšteve prvého profesionálneho lukostreleckého obchodu máte na príslušenstvo lukostreleckej výbavy (nie kuše) a to po preukázaní sa členským preukazom, (prípadne ak je zaregistrovaný na stránke SLZ a SLA) zľavu 5-7% na zakúpený tovar. Poskytneme Vám aj zľavu na nové luky, tá sa bude riešiť individuálne podľa hodnoty luku (od 3-7%). Zľava sa nevzťahuje na akciové zlacňované tovary, ktoré sú aktuálne v kolonke AKCIE.

Zľava pre kluby a registrovaných strelcov v SLZ alebo SLA3D
 
Zobraziť celý popis
 

ZZZ - odmena za nájdenie luku

Priatelia lukostrelci, v máji bol odcudzený z uzamknutého auta olympijský luk značky HOYT Formula HPX čiernej farby 27´´ stred + ramená HOYT 70/40 formula F 7 carbon foam. Ak niekto tento luk  donesie do lukostreleckého obchodu LUk.sk, dostane odmenu 500 Eur (v neporušenom stave). Luk ma zameriavač SHIBUYA čiernej farby, jediné stabililzátory FUSE extension PRO na Slovensku, základku SHIBUYA, striebornú opierku a čierno červenú tetivu. Luk má aj zadný damper na tyči stealth shot a predný damper SF blade. Kto má informácie vedúce k nájdeniu luku, dostane odmenu. Volajte na 0911 45 45 52

ZZZ - odmena za nájdenie luku
 
Zobraziť celý popis
<<<1>>>
&nbnsp;
&nbnsp;