Luky reflexné, Kladkové, Longbow, Detské, Tradičné - LUK.sk

Kategórie


Na stiahnutieKontakt


HAVE FUN s.r.o
e-mail : luk@luk.sk
mobil : 0911 454 552

www.havefun.sk
FIREMNÉ AKCIE & TEAMBUILDING
www.havefun.sk


www.strelba.sk

www.strelba.sk

www.bojslukom.sk

www.zalesactvo.sk

http://www.toppaintball.sk/

http://slovakbowhunting.sklogo
Sun

<<<1>>>
 
&nbnsp;
&nbnsp;


Lukostrelecký obchod LUK.sk - čo získate, ak sa rozhodnete kúpiť Váš prvý luk u nás ?

  • Sme prvý a od roku 2008 aj najväčší profesionálny kamenný lukostrelecký obchod v SR pod vedením majiteľa s viac ako 23-ročnými skúsenosťami so športovou súťažnou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a 9 rokov vedením tréningov v lukostreleckom klube ELÁN a množstva individuálnych kurzov lukostreľby na strelnici v Bernolákove (www.strelba.sk). V obchode máme fyzicky cez 3500 druhov lukostreleckých potrieb, 2400 produktov na web stránke, cez 120 druhov rôznych lukov a kuší v rôznych silách, veľkostiach a farbách, viac ako 60 druhov šípov a preto dokážeme promptne vždy vybaviť každého strelca kompletnou lukostreleckou výbavou pri osobnej návšteve, rovnako aj diaľkovo kuriérom. Sme lukostrelci a pomáhame začínať novým lukostrelcom.  
  • Pri kúpe luku vždy získate odborné poradenstvo, s každým strelcom-zákazníkom osobne preberáme jeho potreby a možnosti, preto si každého strelca-zákazníka na kúpu luku objednávame na konkrétny termín. Priemerný predaj u nás v obchode trvá 1-1,5 hodiny, na rozdiel od rôznych iných e-shopov ponúkajúcich mnohokrát nevhodné výbavy lukov.
  • Dbáme na výber správneho luku, ktorý VŽDY zodpovedá potrebám strelca, snažíme sa pochopiť aké sú predstavy a následne ho nastavujeme a pripravujeme na streľbu.
  • Následne so strelcom vyberáme príslušenstvo a vhodné šípy, snažíme sa aby každý mal výbavu vždy vyladenú a luk/kuša čo najlepšie strieľali.
  • Dostanete zdarma základnú stručnú inštruktáž streľby už pri kúpe luku, aby ste sa vyhli začiatočníckym bežným chybám v technike streľby.
  • Zdarma máte u nás možnosť si stiahnuť zo stránky prvú ucelenú príručku k technikám streľby (Športová lukostreľba) a podľa nej sa naučiť alebo zdokonaliť v lukostreľbe, ktorú pre Vás pripravil majiteľ tohto lukostreleckého obchodu Ing. Michal Velčík, ktorý je aktívny súťažný strelec a certifikovaný tréner lukostreľby
  • Zabezpečujeme následný servis výbavy pre strelcov a usporadúvame pre začínajúcich aj pokročilých strelcov lukostrelecké súťaže viackrát za rok a tiež umožňujeme absolvovať lekcie na našej profesionálnej lukostrelnici v Bernolákove (www.strelba.sk). V roku 2017 chystáme oficiálne spustenie vnútornej strelnice vo Viničnom.
  • Pri KAŽDOM jednom dobierkovom predaji kontaktujeme telefonicky vopred každého jedného zákazníka a prediskutujeme jeho objednávku, vhodne poradíme a upresníme, aby zákazník dostal tovar, ktorý očakáva. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá.
  • Radíme existujúcim i novým lukostreleckým klubom a sme pre nich partner pre výbavu, rozvoj a odborné vedenie tréningov.


Zobraziť celý článok

Lukostrelecký obchod LUK.sk - čo získate, ak sa rozhodnete kúpiť Váš prvý luk u nás ?
 
Zobraziť celý popis
 

Zakúpenie luku alebo kuše v lukostreleckom obchode LUK.sk

Vážení lukostreleckí zákazníci,

Umožňujeme Vám prísť si luky alebo kuše k nám do vzorkového skladu a obchodu do Viničného prezrieť, vyskúšať a si tak najlepšie vybrať, ktorý je pre Vás ten najvhodnejší spolu s naším odborným odporúčaním a záujmom o Vás ako o lukostrelca/kyňu. Ak máte záujem prísť osobne kúpiť luk do skladu do Viničného, zavolajte nám prosím VOPRED na 0911 454552, aby sme si dohodli konkrétny termín Vašej návštevy a mohli sa Vám naplno a nerušene venovať, tiež aby ste sa vyhli čakaniu, kým vybavíme zákazníka objednaného na konkrétny termín. Výber rekreačného luku a príslušenstva, nastavenie a poradenstvo k nemu trvá približne 1- 1,5 hodiny. kladkový luk 1,5 - 3 hodiny, kuša 1-1,5 hod. Výber luku a jeho nastavenie a príprava na presnú streľbu je časovo náročná činnosť, vyžaduje zodpovedať viacero otázok a je ideálne ak môžete prísť osobne. Ak to zo vzdialenostných alebo časových dôvodov nie je možné pre Vás, pokúsime sa Vám čo najlepšie pomôcť telefonicky cez dobierku.

 

Otváracie hodinyOtvorené / OPEN:

Pondelok/Monday       12 : 30 - 17 : 00      

Utorok /Tuesday          10 : 30 - 18 : 30     

Streda/Wednesday     10 : 30  - 17 : 00   

Štvrtok/Thursday        10 : 30 - 18 : 30       

Piatok/Friday                 8 : 30 - 17 : 00        

Sobota/Saturday:         zatvorené (closed)

Nedeľa/Sunday:            zatvorené (closed)

(We can speak english, call us please ahead  00421 911 45 45 52)


Navštíviť nás môžete v obci Viničné pri Pezinku, v areáli Poľnohospodárskeho družstva (PD), kde sa nachádza obchod lukostreleckého tovaru, kde si môžete rovno Váš nový luk vybrať a aj vyskúšať z neho strieľať, ukážeme Vám i základy techniky streľby a prejdeme si všetky Vaše otázky.

 

tešíme sa na Vašu návštevu

 Ing.Michal Velčík        -  majiteľ a vedúci prevádzky
 Mgr.Richard Garaj       - predajca, dobierkové zásielky
 Ing. Ján Vrtielka, PhD. - predajca, dobierkové zásielky

 

Spoločnosť HAVE FUN s.r.o. realizuje  nasledovné aktivity:

www.luk.sk
www.kusa.sk
www.strelba.sk
www.HaveFun.sk
www.TOPpaintball.sk (v spolupráci s paintballovým klubom ELÁN)
www.TOPteambuilding.sk

 

Zakúpenie luku alebo kuše v lukostreleckom obchode LUK.sk
 
Zobraziť celý popis

Zasielanie tovaru na dobierku je lacnejšie

Vážení lukostreleckí zákazníci,

Vychádzame Vám v ústrety a balíkové dobierky odo dňa 17.1. sú lacnejšie pri bežných zásielkách do 10 kg. Celková suma za kuriéra je znížená na 5,50 Eur s DPH. Náš kuriér GLS pracuje už niekoľko rokov spoľahlivo a balíky máte spravidla doručené na ďalší deň, teraz je to ešte výhodnejšie a pohodlnejšie ako balíky poštou. Veríme, že Vám táto zmena urobí Vaše lukostrelecké potreby dostupnejšie, najmä tým zo vzdialenejších regiónov.

Tím lukostreleckého obchodu LUK.sk

Zasielanie tovaru na dobierku je lacnejšie
 
5,50 EUR 
kuriér - doručenie na druhý deň
Zobraziť celý popis
 

Zľava na luk a výbavu za výborné vysvedčenie !

Pre tých žiakov základných a stredných škôl, ktorí dosiahli vynikajúci prospech na vysvedčení, teda samé jednotky, dávame špeciálnu jednorazovú zľavu 5 % na nákup jedného luku s výbavou. Zľava platí na rekreačné olympijské luky so šróbovacími ramenami (kovové aj drevené) a detské hobby luky. Zľavu si možno uplatniť aj na príslušenstvo k lukom, ak už strelec vlastný luk má. Zľavu možno dostať na základe predloženia vysvedčenia, v prípade dobierky je treba poslať kópiu vysvedčenia do emailu. Zľava sa nevzťahuje na akciový tovar. Zľavu si možno uplatniť do 16 júla 2017.

Zľava na luk a výbavu za výborné vysvedčenie !
 
Zobraziť celý popis

zz - Ponuka práce v lukostreleckom obchode LUK.sk

Priatelia lukostrelci,

do našeho pracovného tímu hľadáme nového lukostrelca - kolegu s orientáciou na zákazníka, komunikatívneho, empatického a s pozitívnym vzťahom k životu a tímovej práci v oblasti lukostreľby a športu všeobecne a ochotou učiť sa neustále novým veciam v tomto progresíne rastúcom športe. Podmienkou je aspoň 1 rok aktívnych skúseností s lukostreľbou (reflexný luk, kladkový luk, tradičný luk, na tom až tak nezáleží, naučíme ho všetko čo treba), ideálne ak strieľa už dlhšie a súťažne no nevyžadujeme nutne, aby bol/a súťažný strelec). Ozvite sa nám na 0911 45 45 52.

 

1. Lukostrelecký obchod  www.luk.sk

zz - Ponuka práce v lukostreleckom obchode LUK.sk
 
Zobraziť celý popis
 
<<<1>>>
&nbnsp;
&nbnsp;