Luky - lovecké, olympijské, kladkové, tradičné a longbow - LUK.sk

Kategórie


Na stiahnutieKontakt


HAVE FUN s.r.o
e-mail : luk@luk.sk
mobil : 0911 454 552

www.havefun.sk
FIREMNÉ AKCIE & TEAMBUILDING
www.havefun.sk


www.strelba.sk

www.strelba.sk
http://www.toppaintball.sk/


logo
Sun
<<<1>>>
 
&nbnsp;
&nbnsp;


Lukostrelecký obchod LUK.sk - Prečo si zaobstarať luk alebo kušu z lukostreleckého obchodu LUK.sk ?

  • Pretože sme prvý a najväčší profesionálny kamenný lukostrelecký obchod v SR od roku 2008 pod vedením majiteľa s viac ako 21 ročnými skúsenosťami so športovou súťažnou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a 8 rokov vedením tréningov v lukostreleckom klube a individuálnych kurzov lukostreľby na strelnici v Bernolákove (www.strelba.sk)
  • Pri kúpe luku vždy získate odborné poradenstvo, s každým zákazníkom osobne preberáme jeho potreby a možnosti, preto si každého zákazníka na kúpu luku objednávame na konkrétny termín.
  • Dbáme na výber správneho luku, ktorý zodpovedá potrebám zákazníka, snažíme sa pochopiť aké sú predstavy a následne ho nastavujeme a pripravujeme na streľbu.
  • Následne so zákazníkom vyberáme príslušenstvo a vhodné šípy, snažíme sa aby ste mal výbavu vždy vyladenú a luk čo najlepšie fungoval.
  • Dostanete zdarma základnú inštruktáž streľby už pri kúpe luku.
  • Zdarma máte u nás možnosť si stiahnuť zo stránky prvú ucelenú príručku k technikám streľby a podľa nej sa naučiť alebo zdokonaliť v lukostreľbe, ktorú pre Vás pripravil majiteľ tohto lukostreleckého obchodu, ktorý je aktívny strelec aj tréner.
  • Zabezpečujeme následný servis výbavy pre strelcov a usporadúvame pre strelcov lukostrelecké súťaže a tiež umožňujeme absolvovať lekcie na našej profesionálnej lukostrelnici v Bernolákove, prípadne pre Vás zabezpečíme profesionálnu firemnú akciu spojenú s lukoístreľbou alebo kušostreľbou.
  • Pri každom dobierkovom predaji kontaktujeme telefonicky vopred zákazníka a prediskutujeme jeho objednávku, vhodne poradíme a upresníme, aby zákazník dostal tovar, ktorý očakáva.
  • Radíme existujúcim i novým lukostreleckým klubom a sme pre nich partner pre výbavu, rozvoj a odborné vedenie tréningov.


Zobraziť celý článok

Lukostrelecký obchod LUK.sk - Prečo si zaobstarať luk alebo kušu z lukostreleckého obchodu LUK.sk ?
 
Zobraziť celý popis
 

Zakúpenie luku alebo kuše v lukostreleckom obchode LUK.sk

Vážení zákazníci a priatelia lukostrelci,

 

 

Ak máte záujem prísť osobne do skladu do Viničného zakúpiť si luk alebo kušu, zavolajte nám prosím VOPRED na 0911 4545520911 454552 a dohodneme si konkrétny termín. Zákazníkov potrebujeme objednávať na konkrétny termín, pretože výber luku alebo kuše a príslušenstva, nastavenie luku alebo kuše a potrebné poradenstvo zaberú minimálne 1-1,5 hodiny na každý rekreačný luk alebo kušu. Preto Vám odporúčame, aby ste si Vašu návštevu dohodli s nami vopred, vyčleníme pre Vás predajcu a vyhnete sa tak čakaniu . Pre výber príslušenstva nie je potrebné sa objednávať, vieme to vybavovať priebežne. Ďakujeme za  porozumenie.

 

Otvorené :

Pondelok  12 : 30 - 17 : 00  

Utorok      10 : 30 - 18 : 30  

Streda      10 : 30  - 17 : 00 

Štvrtok    10 : 30 - 18 : 30 

Piatok  od  8 : 30 - 17 : 00

Sobota a nedeľa:  zatvorené 

 

tešíme sa na Vašu návštevu

 

 Ing.Michal Velčík        - majiteľ a vedúci prevádzky
 Mgr.Richard Garaj       - predajca, dobierkové zásielky
 Adrián Sebok              - predajca
 Ing. Ján Vrtielka, PhD. - predajca

 

Lukostrelecký obchod LUK.sk

www.luk.sk
www.kusa.sk
www.strelba.sk
www.HaveFun.sk
www.TOPpaintball.sk
www.TOPteambuilding.sk

 

Zakúpenie luku alebo kuše v lukostreleckom obchode LUK.sk
 
Zobraziť celý popis

Zľava pre kluby a registrovaných strelcov v SLZ alebo SLA3D

Milí súťažní lukostrelci, členovia klubov a registrovaný vo zväze a 3D asociácii . Chceme napomôcť rozvoju slovenskej športovej lukostreľby, preto pri návšteve prvého profesionálneho lukostreleckého obchodu máte na príslušenstvo lukostreleckej výbavy (nie kuše) a to po preukázaní sa členským preukazom, (prípadne ak je zaregistrovaný na stránke SLZ a SLA) zľavu 5-7% na zakúpený tovar. Poskytneme Vám aj zľavu na nové luky, tá sa bude riešiť individuálne podľa hodnoty luku (od 3-7%). Zľava sa nevzťahuje na akciové zlacňované tovary, ktoré sú aktuálne v kolonke AKCIE.

Zľava pre kluby a registrovaných strelcov v SLZ alebo SLA3D
 
Zobraziť celý popis
 

zz - Ponuka pracovného miesta

Priatelia lukostrelci,

do našeho pracovného tímu hľadáme nového človeka s orientáciou na zákazníka a s pozitívnym vzťahom k lukostreľbe. Podmienka je aspoň 1 rok aktívnych skúseností s lukostreľbou (nevyžadujeme, aby bol/a súťažný strelec).

 

1. Lukostrelecký obchod

www.luk.sk

zz - Ponuka pracovného miesta
 
Zobraziť celý popis

ZZZ - odmena za nájdenie luku

Priatelia lukostrelci, v máji bol odcudzený z uzamknutého auta olympijský luk značky HOYT Formula HPX čiernej farby 27´´ stred + ramená HOYT 70/40 formula F 7 carbon foam. Ak niekto tento luk  donesie do lukostreleckého obchodu LUk.sk, dostane odmenu 400 Eur (v neporušenom stave). Luk ma zameriavač SHIBUYA čiernej farby, jediné stabililzátory FUSE extension PRO na Slovensku, základku SHIBUYA, striebornú opierku a čierno červenú tetivu. Luk má aj zadný damper na tyči stealth shot a predný damper SF blade. Kto má informácie vedúce k nájdeniu luku, dostane odmenu. Volajte na 0911 45 45 52

ZZZ - odmena za nájdenie luku
 
Zobraziť celý popis
 
<<<1>>>
&nbnsp;
&nbnsp;