Luky - lovecké, olympijské, kladkové, tradičné a longbow - LUK.sk

Kategórie


Na stiahnutieKontakt


HAVE FUN s.r.o
e-mail : luk@luk.sk
mobil : 0911 454 552

www.havefun.sk
FIREMNÉ AKCIE & TEAMBUILDING
www.havefun.sk


www.strelba.sk

www.strelba.sk
http://www.toppaintball.sk/


logo
Sun
<<<1>>>
 
&nbnsp;
&nbnsp;


Lukostrelecký obchod LUK.sk - Prečo si zaobstarať luk alebo kušu z lukostreleckého obchodu LUK.sk ?

  • Pretože sme prvý a najväčší profesionálny kamenný lukostrelecký obchod v SR od roku 2008 pod vedením majiteľa s viac ako 21 ročnými skúsenosťami so športovou súťažnou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a 8 rokov vedením tréningov v lukostreleckom klube a individuálnych kurzov lukostreľby na strelnici v Bernolákove (www.strelba.sk)
  • Pri kúpe luku vždy získate odborné poradenstvo, s každým zákazníkom osobne preberáme jeho potreby a možnosti, preto si každého zákazníka na kúpu luku objednávame na konkrétny termín.
  • Dbáme na výber správneho luku, ktorý zodpovedá potrebám zákazníka, snažíme sa pochopiť aké sú predstavy a následne ho nastavujeme a pripravujeme na streľbu.
  • Následne so zákazníkom vyberáme príslušenstvo a vhodné šípy, snažíme sa aby ste mal výbavu vždy vyladenú a luk čo najlepšie fungoval.
  • Dostanete zdarma základnú inštruktáž streľby už pri kúpe luku.
  • Zdarma máte u nás možnosť si stiahnuť zo stránky prvú ucelenú príručku k technikám streľby a podľa nej sa naučiť alebo zdokonaliť v lukostreľbe, ktorú pre Vás pripravil majiteľ tohto lukostreleckého obchodu, ktorý je aktívny strelec aj tréner.
  • Zabezpečujeme následný servis výbavy pre strelcov a usporadúvame pre strelcov lukostrelecké súťaže a tiež umožňujeme absolvovať lekcie na našej profesionálnej lukostrelnici v Bernolákove, prípadne pre Vás zabezpečíme profesionálnu firemnú akciu spojenú s lukoístreľbou alebo kušostreľbou.
  • Pri každom dobierkovom predaji kontaktujeme telefonicky vopred zákazníka a prediskutujeme jeho objednávku, vhodne poradíme a upresníme, aby zákazník dostal tovar, ktorý očakáva.
  • Radíme existujúcim i novým lukostreleckým klubom a sme pre nich partner pre výbavu, rozvoj a odborné vedenie tréningov.


Zobraziť celý článok

Lukostrelecký obchod LUK.sk - Prečo si zaobstarať luk alebo kušu z lukostreleckého obchodu LUK.sk ?
 
Zobraziť celý popis
 

3D Lukostrelecký maratón 2015 na 66 terčov v obci Kuchyňa 30.mája 2015

Priatelia lukostrelci,

Lukostrelecký obchod LUK.sk, Lukostrelecký klub ELÁN, Lukostrelecký klub PERÚN a Camping park Karpaty  Vás pozývajú na výnimočné lukostrelecké podujatie, ktoré tu ešte nebolo v takomto rozsahu, prídite sa zabaviť a zmerať si svoje schopnosti na 3D lukostrelecký maratón 2015 dňa 30. mája 2015 v obci Kuchyňa v Malých Karpatoch v krásnom hosrkom prostredí a pri jazere.

Tento lukostrelecký pretek je určený pre priaznivcov lukostreľby každej vekovej kategórie, aj úplne najmenších a nezávisle na tom či sa jedná o súťažného strelca alebo rekreačného hobby lukostrelca. 3D maratón je predovšetkým o zábave a radosti z tohto športu, strieľaní z luku veľa šípov na veľa terčov v krásnom teréne a neposlednom rade prechádzke po nádhernej prírode.

Víťazom bude každy, ktorý takýto maratón absolvuje celý, aj ked sa jedná o minimálne 7-9 hodinový pretek. Celé podujatie sa ponesie v uvoľnenej atmosfére, pohode a veríme že nám aj počasie bude priať. Rekreační lukostrelci sa nemusia obávať, pretože strelecké vzdialenosti budú prispôsobené ich možnostiam a trať bude skôr ľahká, čo sa týky vzdialenosti terčov, náročný bude práve ich veľký počet a množstvo strieľaných šípov za jeden deň. Je možné prísť na podujatie už deň vopred alebo stráviť v kempe aj celý víkend. Očakávame rekreačných aj súťažných lukostrelcov z viacerých krajín, ktorí sa prídu zabaviť na parkúre a tiež pri živej hudbe, ktorá bude po ukončení preteku zabezpečovať dobrú atmosféru. Pre víťazov budú medaily a poháre a ostane dobrý pocit po zdolaní náročného a dlhého lukostreleckého dňa. Pre ďalšie informácie k preteku môžete volať 0910 90 90 88.

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

Prihlásenie sme predĺžili do 28.5.2015 (18 00).

 

Lukostrelecký klub ELÁN

pozvánku aj so všetkými informáciami nájdete na  http://www.strelba.sk/index.php?menu=aktualita&aktualita=103

3D Lukostrelecký maratón 2015 na 66 terčov v obci Kuchyňa 30.mája 2015
 
Zobraziť celý popis

Zakúpenie luku alebo kuše v lukostreleckom obchode LUK.sk

Vážení zákazníci a priatelia lukostrelci,

 

 

Ak máte záujem prísť osobne do skladu do Viničného zakúpiť si luk alebo kušu, zavolajte nám prosím VOPRED na 0911 454552 a dohodneme si konkrétny termín. Zákazníkov potrebujeme objednávať na konkrétny termín, pretože výber luku alebo kuše a príslušenstva, nastavenie luku alebo kuše a potrebné poradenstvo zaberú minimálne 1-1,5 hodiny na každý rekreačný luk alebo kušu. Preto Vám odporúčame, aby ste si Vašu návštevu dohodli s nami vopred, vyčleníme pre Vás predajcu a vyhnete sa tak čakaniu . Pre výber príslušenstva nie je potrebné sa objednávať, vieme to vybavovať priebežne. Ďakujeme za  porozumenie.

 

Otvorené :

Pondelok  12 : 30 - 17 : 00

Utorok      10 : 30 - 18 : 30  

Streda      10 : 30  - 17 : 00 

Štvrtok    10 : 30 - 18 : 30 

Piatok  od  8 : 30 - 17 : 00

Sobota a nedeľa:  zatvorené 

 

tešíme sa na Vašu návštevu

 

 Ing.Michal Velčík        - majiteľ a vedúci prevádzky
 Mgr.Richard Garaj       - predajca, dobierkové zásielky
 Adrián Sebok               - predajca

Lukostrelecký obchod LUK.sk

www.luk.sk
www.kusa.sk
www.strelba.sk
www.HaveFun.sk
www.TOPpaintball.sk

Zakúpenie luku alebo kuše v lukostreleckom obchode LUK.sk
 
Zobraziť celý popis
 

Zľava pre kluby a registrovaných strelcov v SLZ alebo SLA3D

Milí súťažní lukostrelci, členovia klubov a registrovaný vo zväze a 3D asociácii . Chceme napomôcť rozvoju slovenskej športovej lukostreľby, preto pri návšteve prvého profesionálneho lukostreleckého obchodu máte na príslušenstvo lukostreleckej výbavy (nie kuše) a to po preukázaní sa členským preukazom, (prípadne ak je zaregistrovaný na stránke SLZ a SLA) zľavu 5-7% na zakúpený tovar. Poskytneme Vám aj zľavu na nové luky, tá sa bude riešiť individuálne podľa hodnoty luku (od 3-7%). Zľava sa nevzťahuje na akciové zlacňované tovary, ktoré sú aktuálne v kolonke AKCIE.

Zľava pre kluby a registrovaných strelcov v SLZ alebo SLA3D
 
Zobraziť celý popis
<<<1>>>
&nbnsp;
&nbnsp;