Prečo si kúpiť luk od nás ? - LUK.sk

Kategórie


Na stiahnutieKontakt


HAVE FUN s.r.o
e-mail : luk@luk.sk
mobil : 0911 454 552


www.strelba.sk

www.strelba.sk

www.bojslukom.sk

www.strelba.sk

http://slovakbowhunting.sk

www.havefun.sk
FIREMNÉ AKCIE & TEAMBUILDING
www.havefun.sk
Sun

<<<1>>>
 

Pomôžeme Vám začať s lukostreľbou a tiež sa ďalej rozvíjať v tomto športe

Volám sa Michal Velčík a tento internetový obchod a sklad s lukostreleckými potrebami vediem od roku 2008 zároveň ako tréner Lukostreleckého klubu ELÁN, ktorý pôsobí na vonkajšej oficiálnej lukostrelnici v Bernolákove a v zimných mesiacoch v prvej profesionálnej lukostreleckej hale v obci Viničné, súčasť obchodu LUK.sk (viac info je na www.strelba.sk). Napísal som pre Vás aj prvú ucelenú knižku k technikám lukostreľby (športová lukostreľba), nájdete ju na stránke LUK.sk v rámci menu.

Lukostreľbe sa venujem od roku 1993, teda už viac ako 23 rokov súťažne, stále sa zúčastňujem domácich súťaží. Radi Vám spolu s mojimi odbornými predajcami osobne pomôžeme pri Vašich začiatkoch s týmto kráľovským športom, sme ochotní Vám pomôcť aj pri Vašom ďalšom rozvoji v lukostreľbe či zakladaní klubu.

Kúpa Vášho luku alebo kuše je pre nás i Vás osobná záležitosť, preto k tomu pristupujeme vždy individuálne a snažíme sa vybavovať každého zákazníka plne profesionálne. Preto kúpa luku pre dospelého trvá minimálne 45 minút až 1,5 hod (niekedy aj 2-3 pri kladkových lukoch či súťažných olympijských lukoch, ktoré je potrebné nastaviť). Nie sme internetový obchod, ktorý Vám tovar len prebalí z krabice do krabice, ale snažíme sa riešiť Vaše lukostrelecké potreby, pretože my sami sme lukostrelci a je to pre nás nielen vec cti, ale aj osobnej či obchodnej prestíže, toto nás všetkých posúva ďalej. Aj preto sme prvý kamenný, doposiaľ najväčší a najlepší lukostrelecký obchod v SR a robíme všetko pre to, aby to tak bolo aj naďalej.

Ako Vám môžeme pomôcť pri výbere a nastavení správneho luku ?

Odporúčame Vám, aby ste sa poradili s odborníkom predtým než si kúpite svoj prvý luk, najmä pri lákavých ponukách cez internet. Výber správneho luku a jeho nastavenie, výber komponentov a príprava luku na streľbu nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Môžete sa vyhnúť tomu, že luk nebude pre Vás vhodný, alebo bude bez vhodného príslušenstva, či dokonca s nesprávnym príslušenstvom, šípami, čo môže buď poškodiť luk alebo dokonca až zraniť samotného strelca. Luky, šípy, kuše a príslušenstvo v našej ponuke Vám pomôžeme vybrať podľa Vašich požiadaviek a fyzických parametrov a pripraviť ich na okamžitú streľbu.

Luky, kuše  a príslušenstvo v našej ponuke sú starostlivo vyberané,  v ponuke máme len praxou overený, kvalitný tovar. Niekedy nízka cena a zdanlivo "skvelá" ponuka z internetu zvedie zákazníka kúpiť aj lacný luk, avšak je to len krátkodobé riešenie potreby. Podozrivo lacné luky sú vo väčšine prípadov predzvesťou problému, čo sa týka kvality výrobku, najmä použitého materiálu (životnosť) alebo jeho funkčných vlastností (presnosť, rýchlosť). Niektoré z lukov, ktoré má konkurencia v ponuke už nemáme, pretože z minulosti sme zistili ich nízku kvalitatívnu úroveň. Ak taký luk inde nájdete a u nás nie, je to práve kvôli tomu, zavolajte nám radšej a vyhnete sa problémom. Nemáme problém zohnať čokoľvek z lukostreleckého sortimentu, no nie všetko chceme predávať, najmä to nie, s čím nebudete spokojní, preto dôsledne vyberáme kvalitné tovary a len tie ponúkame zákazníkom, vyraďujeme z ponuky nekvalitné výrobky ak také zistíme.

Dávame Vám do pozornosti možnosť prísť si luky k nám na vzorkový sklad do Viničného prezrieť, vyskúšať a zastrieľať si z nich pri obchode máme novú vnútornú strelnicu, kde ich s Vami vyskúšame a následne si tak môžte lepšie vybrať, ktorý je pre Vás ten najvhodnejší spolu s naším odporúčaním. Ak máte záujem prísť osobne do obchodu do Viničného, zavolajte nám prosím VOPRED na 0911 454552 a dohodneme si konkrétny termín. Od roku 2018 máme pravidelne otvorené aj v sobotu (vrátane strelnice)

Odporúčame Vám, aby ste si Vašu návštevu vždy dohodli s nami vopred, vyhnete sa tak čakaniu, ak sa budeme venovať práve inému zákazníkovi.

Pár slov k lukostreľbe

Čoraz viac ľudí si nachádza cestu k tomuto kráľovskému športu, lukostreľba je jednou z najstarších ľudských činností, tisícročia zdokonaľovaná materiálovo aj ako bojové, dnes už športové umenie s ktorým je možné začať prakticky v každom veku. Ľudia v ňom nachádzajú predovšetkým možnosť relaxu v prírode a zároveň rozvíjajú svoje telesné a duševné schopnosti, ako je to napríklad pri joge, lukostreľba má aj prvky meditácie, pre niekoho je jednou z techník meditácie.

Áno, lukostreľba je životný štýl, skvelý šport a v každom prípade dobrý koníček a spôsob ako príjemne tráviť voľný čas. Umožňuje zlepšovať sebakontrolu a sebadisciplínu, upokojuje myseľ, zlepšuje sústredenie a zároveň prináša uspokojenie, keď čas investovaný do zlepšovania techniky prináša aj zlepšovanie výsledkov, teda presnosti.

Každý má inú predstavu, ako tento šport chce praktizovať, jednému stačí si pár krát za mesiac vystreliť, iní to považujú za relax po namáhavej práci a sú aj takí, ktorí v sebe zistia potrebu súťažiť a neustále sa zlepšovať. Existuje viacero podôb lukostreľby, ktoré vychádzajú predovšetkým z toho, z akého luku chcú ľudia strieľať. Pre jednu skupinu je ich túžbou strieľať z klasického, resp. tradičného luku, aký mal napr. Robin Hood, alebo používať indiánske luky, pre iných je zasa snom naučiť sa strieľať presne aj na dlhšie vzdialenosti, čo umožňujú športové, nazývané aj olympijské luky a pre technicky orientovaných strelcov sú tu kladkové luky, ktoré sú konštrukciou niekde na polceste medzi športovým lukom a kušou. Viac informácií o lukostreľbe, našom klube a súťažiach nájdete na www.strelba.sk.

Predtým, ako si začnete zaobstarávať lukostreleckú výbavu, odpovedzte si na tieto otázky:

- aký typ lukostreľby ma najviac zaujíma ? (streľba na terč, streľba na makety zvierat, lov či inštinktívna streľba - od toho sa odvíja typ luku a jeho výbava)
- Chcem strieľať len občas alebo chcem trénovať pravidelne ? (pravidelne znemená min. 2x týždenne)
- Chcem strieľať len pre zábavu a relax alebo časom budem uvažovať prípadne aj o súťažiach ?
- Ak chcem strieľať pravidelne, mám na tento šport dostatok času ? (minimum perspektívnej streľby je 2 x 2 hodiny za týždeň)
- Som dostatočne trpezlivý a nenechám sa odradiť počiatočnými neúspechmi ? ( oplatí sa mi investovať do drahej výbavy už teraz?)
- Budem strieľať len doma alebo chcem si nájsť klub, v ktorom mi pomôžu sa ďalej rozvíjať ? (od toho závisí náročnosť prvej výbavy)
- aký mám rozpočet na začatie s lukostreľbou ? (od toho sa odvíja kvalita, náročnosť a rozsah lukostreleckej výbavy)
- môžem prísť do profesionálneho lukostreleckého obchodu osobne alebo to je potrebné riešiť telefonicky ? (prísť osobne je bez pochybností najlepšie riešenie, umožňuje namerať komplexne strelca a zistiť aký typ luku strelec preferuje tým, že si ich viacero "chytí do ruky" a vyskúša a tiež umožní zistiť potrebnú úvodnú silu luku, toto je naša práca, ktorú už ocenili tisíce spokojných zákazníkov. V prípade, že nemôžete prísť osobne, vhodnými otázkami našich skúsených predajcov sa dokážeme priblížiť k Vašej potrebe a poslať Vám tak vhodný luk pre Vás)
 

Ak ešte nie ste rozhodnutí, či sa chcete venovať lukostreľbe dlhodobo a chcete si zastrieľať bez toho, aby ste investovali do lukostreleckej výstroje, zavolajte nám a dohodnite si lekciu lukostreľby s trénerom (www.strelba.sk). Ak sa rozhodnete aktívne strieľať a chcete sa zlepšovať a ste z okolia Viničného, Bernolákova (cca do 30 km), môžete sa stať prípadne aj členom nášho lukostreleckého klubu ELÁN. (www.strelba.sk)

S priateľským pozdravom

Ing. Michal Velčík

lukostrelec, vedúci LUK.sk a tréner Lukostreleckého Klubu ELÁN

Predajcovia: Mgr. Richard Garaj, Ing. Ján Vrtielka PhD.


Kontaktné údaje spoločnosti:

Názov spoločnosti: HAVE FUN s.r.o.
Sídlo: Družstevná 1/806, Viničné 900 23
IČO: 44372159 DIČ: 2022683047 IČ DPH: SK2022683047
email: luk@luk.sk
mobil: 0911 454552 (obchod - predajca R.Garaj)

www.luk.sk
www.strelba.sk (stránka klubu a lukostreleckého areálu v Bernolákove)
www.havefun.sk ( firemné zážitkové akcie a teambuilding)
www.kusa.sk (specializácia na predaj kuší a príslušenstva)

Tovar Vám zašleme na dobierku alebo ideálne si ho môžete vyzdvihnúť osobne v našom obchode vo Viničnom a máte tak možnosť lepšie si vybrať to čo potrebujete. 0bjednať si môžete prostredníctvom objednávkového formuláru na www.luk.sk, alebo emailu luk@luk, alebo telefonicky.

Pomôžeme Vám začať s lukostreľbou a tiež sa ďalej rozvíjať v tomto športe
 
Zobraziť celý popis
<<<1>>>
&nbnsp;
&nbnsp;