HAVE FUN s.r.o
+421 911 454 552
Slovensky

Luky - 1. Profesionálny lukostrelecký obchod od 2008

 Športové luky, Reflexné luky, Kladkové luky, Longbow, Detské luky, Drevené luky, Lovecké luky, Historické luky a Tradičné luky, šípy a terče pre luky.

Lukostrelecký obchod LUK.sk - čo získate, ak sa rozhodnete pre nás ?

 • Sme prvý a od roku 2008 aj najväčší profesionálny kamenný lukostrelecký obchod v SR pod vedením majiteľa s viac ako 25-ročnými skúsenosťami so športovou súťažnou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a 11 rokov vedením tréningov v lukostreleckom klube ELÁN a množstva individuálnych kurzov lukostreľby. V obchode máme fyzicky cez 7000 druhov lukostreleckých potrieb, cez 3000 produktov na web stránke, viac ako 140 druhov rôznych lukov a kuší  viac ako 60 druhov šípov a preto dokážeme promptne vždy vybaviť každého strelca kompletnou lukostreleckou výbavou pri osobnej návšteve, rovnako aj na diaľku -telefonicky a prostredníctvom kuriéra. Ak niečo nemáme na stránke, je to zväčša len preto, že sme to tam nestihli umiestniť, zohnať Vám však vieme akýkoľvek tovar z lukostreľby a streľby z kuše.  Sme lukostrelci a pomáhame začínať novým lukostrelcom, pomáhame lukostrelcom sa ďalej rozvíjať.
 • pri každej kúpe luku alebo kuše získavate bezplatne 2 hodiny streľby v našej novej lukostreleckej aréne - vnútornej strelnici na luky a kuše (súčasť obchodu LUK.sk, pozri nižšie)
 • Možno u nás nenájdete najnižšiu cenu luku, kuše alebo príslušenstva a niekde by ste ich našli o pár eur nižšie, no už 10 rokov poskytujeme najvyššiu kvalitu predaja i popredajného servisu a osobnú starostlivosti o každého jedného zákazníka prostredníctvom dlhoročných skúsených a hlavne odborných predajcov. Pri kúpe luku vždy získate odborné poradenstvo, s každým strelcom-zákazníkom osobne preberáme jeho potreby a možnosti, preto si každého budúceho strelca na kúpu luku či kuše objednávame na konkrétny termín, alebo s ním vyčerpávajúco konzultujeme jeho nákup telefonicky. Priemerný predaj luku/kuše u nás v obchode trvá 1-1,5 hodiny na rozdiel od rôznych iných e-shopov, ktoré mnohé len prebaľujú tovar z krabice do krabice. A ak ste našli nižšiu cenu tovaru v inom obchode, zavolajte nám a pozrieme sa, či Vám danú cenu vieme tiež poskytnúť u nás.
 • Dbáme na výber správneho luku, ktorý VŽDY zodpovedá potrebám strelca, snažíme sa pochopiť aké sú predstavy a následne ho nastavujeme a pripravujeme na streľbu a so strelcom vyberáme príslušenstvo a vhodné šípy, snažíme sa aby každý mal výbavu vždy vyladenú a luk/kuša čo najlepšie strieľali.
 • Dostanete zdarma základnú stručnú inštruktáž streľby už pri kúpe luku/kuše, aby ste sa vyhli začiatočníckym bežným chybám v technike streľby.
 • Zdarma máte u nás možnosť si stiahnuť zo stránky prvú ucelenú príručku k technikám streľby (Športová lukostreľba) a podľa nej sa naučiť alebo zdokonaliť v lukostreľbe, ktorú pre Vás pripravil majiteľ tohto lukostreleckého obchodu Ing. Michal Velčík, ktorý je súťažný lukostrelec a oficiálny tréner lukostreľby
 • Zabezpečujeme následný servis výbavy pre strelcov a usporadúvame pre začínajúcich aj pokročilých strelcov lukostrelecké súťaže viackrát za rok a tiež umožňujeme absolvovať lekcie na našej profesionálnej lukostrelnici v Bernolákove i vnútornej lukostreleckej aréne LUK.sk vo Viničnom (www.strelba.sk). 
 • Vedľa obchodu je nová profesionálna vnútorná strelnica na luky, kde s Vámi nový luk/kušu hneď aj otestujeme, môžete si prísť s ním aj počas otváracích hodín zastrieľať, príp. absolvovať kurz.
 • Pri KAŽDOM jednom dobierkovom predaji kontaktujeme telefonicky vopred každého jedného zákazníka a prediskutujeme jeho objednávku, vhodne poradíme a upresníme, aby zákazník dostal tovar, ktorý očakáva. Tovar, ktorý je skladom Vám odosielame v daný deň, najneskôr nasledujúci a na ďalší ho máte doma. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá.
 • Radíme existujúcim i novým lukostreleckým klubom a sme pre nich partner pre výbavu, rozvoj a odborné vedenie tréningov. Pomáhame rozvíjať lukostreľbu na Slovensku.


Zobraziť celý článok

 

Akcia + darček - zakúpte si u nás luk alebo kušu a získate ako darček 2 hod. streľby v novej lukostreleckej aréne LUK.sk

Vážený klient, pripravili sme pre všetkých nových zákazníkov akciu pre tých, ktorí si u nás od 20.2.2018 zakúpia luk alebo kušu. Získavate ZDARMA bezplatné využitie lukostreleckej arény v trvaní 2 hod. na streľbu z luku alebo z kuše.

Podmienky akcie:
- akcia platí pre zákazníkov, ktorí si zakúpia luk alebo kušu buď priamo v našej kamennej predajni alebo prostredníctvom e-shopu LUK.sk. (obchod LUK.sk a lukostrelecká aréna sa nachádzajú 15 km od Bratislavy)
- možnosť využiť návštevu vnútornej strelnice zdarma bude do 1 mesiaca od zakúpenia luku alebo kuše.
- akcia platí počas celého roku a vzťahuje sa na jednorazový vstup do lukostreleckej arény LUK.sk vo Viničnom
- využiť vstup do arény je možné v priebehu roka počas otváracích hodín lukostreleckého obchodu 
- termín na návštevu arény je potrebné dohodnúť buď priamo na predajni alebo telefonicky 0910 90 90 88
- akcia sa nevzťahuje na malé pištoľové kuše
- využitie tejto akcie nie je možné kombinovať s inými našimi produktmi

Tešíme sa na Vašu návštevu   www.LUK.sk

 

Dvojdňový 3D lukostrelecký maratón Route 66 na 66 terčov v srdci Slovenska 14-15. júl 2018

Lukostrelecký klub ELÁN Vás pozýva na 1. ročník dvojdňového 3D lukostreleckého maratónu Route 66 v obci Utekáč uprostred krásnej prírody v srdci Slovenska.

Všetci, ktorí si chcú spraviť krásny pohodový víkend pri 3D lukostreľbe, na chvíľu spomaliť v tomto rýchlom živote a oddýchnuť si, načerpať nové sily ale i dobre zašportovať a posedieť s priateľmi lukostrelcami večer pri ohni sú vítaní. Pretek je určený pre hobby, rekreačných lukostrelcov, ako aj skúsených súťažných lukostrelcov a bude pripravený v najvyššej kvalite podobnej pretekom slovenského pohára v 3D lukostreľbe. Bude vytvorená aj nová kategória hobby pre tých, ktorí s lukostreľbou ešte len začínajú s prispôsobenými vzdialenosťami a náročnosťou. No tým najdôležitejším nebudú body, umiestnenia a medaile, ale možnosť stráviť príjemný čas s priateľmi lukostrelcami v krásnom prostredí, dobre si zastrieľať a na chvíľu zažiť príjemný víkend, kedy sa netreba nikam náhliť a naplno môcť prežívať každú chvíľu. Pre tých, ktorí radi stanujú, je tu aj možnosť stráviť víkend na horách v stane priamo uprostred 3D trate (od piatka do nedeľe). Pripravených pre Vás máme niekoľko zaujímavých doplnkov preteku ako je stánok s kvalitnou kávou z rôznych častí sveta, stánok vinára z Malokarpatskej vínnej cesty a ochutnávka kvalitných vín ako súčasť večerného programu, ľudová hudba v doprovode lokálnych heligónkárov, ochutnávka lokálnych BIO - syrov s možnosťou zakúpenia, bufet s nealko aj čapovaným pivom a občerstvením počas trvania preteku. Pre malé deti je tu aj 30 metrová zip dráha a šmykľavka zdarma :)

3D Maratón Route 66 je dvojdňový 3D lukostrelecký pretek pre všetkých lukostrelcov, kde bude 66 terčov zvierat umiestnených v ihličnatom aj listnatom lese a na lúkach v krásnom horskom prostredí.

 1. deň 14.07.2018 - dva paralelné 3D lovecké okruhy, každý s 22 terčami (spolu 44 terčov)

 2. deň 15.07.2018 – strelci strieľajú jeden 3D lovecký okruh s 22 terčami

Miesto: obec Utekáč, okres Poltár, okolie horskej chaty v kopcovitom teréne, lúky, pasienky, les

Program: 14.07.2018 (sobota)

8:00 - 10:00 registrácia, tréning, kontrola náradia
10:00 -10:15 zahájenie súťaže
10:30 - 13:00 prvý okruh (22 terčov)
13:00 - 14:30 obed
14:30 - 17:00 druhý okruh (22 terčov)

Sobota 14.7. po 44 terčoch je cca od 18:00 večerný program:

-Ľudová hudba (budú hrať a spievať lokálni heligónkári )
-varenie gulášu (treba si objednať vopred, aj pre sprevádzajúce osoby, cena je 2 €/ osobu)
-bufet s nealko aj alkoholickými nápojmi po celý večer
-stánok s kvalitnými kávami z rôznych častí sveta
-ochutnávka kvalitných vín vinára Malokarpatskej vínnej cesty s možnosťou zakúpenia
-ochutnávka lokálnych bio syrov s možnosťou zakúpenia (kozí, kravský, ovčí)
-strelci môžu naďalej využívať strelnicu

15.07.2018 (nedeľa)

8:00 - 9:00 tréning
9:30 - 12:00 okruh (22 terčov, okruhy budú dva, ale strelci budú strieľať už len jeden okruh ako v prvý deň)
12:00 - 13:00 obed
13:00 - 13:30 ak bude záujem, bude ústupová súťaž
13:30 - 14:30 vyhodnotenie 3D maratónu

Kompletný program súťaže a všetky potrebné informácie nájdete na tejto stránke:

http://www.strelba.sk/2018/05/03/pozvanka-na-dvojdnovy-3d-lukostrelecky-maraton-route-66-v-srdci-slovenska-14-15-jul-2018/

Ubytovanie nájdete v tomto zozname: http://www.luk.sk/ubytovanie-sutaz.pdf

 

Fotografie z 11. ročníka jarného 3D dňa 1. apríla 2018

Priatelia lukostrelci,

Na stranke www.strelba.sk nájdete fotografie z jarného preteku v Bernolákove v 3D lukostreľbe, už 11. ročník od založenia lukostreleckého klubu ELÁN.

http://www.strelba.sk/2018/04/02/fotografie-z-jarneho-3d-v-bernolakove-1-aprila-2018/