HAVE FUN s.r.o
+421 911 454 552
Slovensky

Luky - 1. Profesionálny lukostrelecký obchod od 2008

 Športové luky, Reflexné luky, Kladkové luky, Longbow, Detské luky, Drevené luky, Lovecké luky, Historické luky a Tradičné luky, šípy a terče pre luky.

1. Lukostrelecký obchod LUK.sk - čo získate, ak sa rozhodnete pre nás ?

 • Sme prvý a od roku 2008 aj najväčší profesionálny kamenný lukostrelecký obchod v SR pod vedením majiteľa s viac ako 26-ročnými skúsenosťami so športovou súťažnou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a 14 rokov vedením tréningov v lukostreleckom klube ELÁN a množstva individuálnych kurzov lukostreľby. V obchode máme fyzicky cez 8000 druhov lukostreleckých potrieb, cez 3500 produktov na web stránke, viac ako 180 druhov rôznych lukov a kuší  viac ako 60 druhov šípov a preto dokážeme promptne vždy vybaviť každého strelca kompletnou lukostreleckou výbavou pri osobnej návšteve, rovnako aj na diaľku -telefonicky a prostredníctvom kuriéra. Ak niečo nemáme na stránke, je to zväčša len preto, že sme to tam nestihli umiestniť, zohnať Vám však vieme akýkoľvek dostupný tovar z lukostreľby a streľby z kuše.  Sme lukostrelci a pomáhame začínať novým lukostrelcom aj rozvíjať tých skúsenejších.
 • pri každej kúpe luku alebo kuše získavate bezplatne 1 hodinu streľby v našej novej lukostreleckej aréne/vnútornej strelnici (súčasť obchodu LUK.sk, pozri nižšie)
 • Možno u nás nenájdete najnižšiu cenu konkrétneho luku, kuše alebo príslušenstva a niekde by ste ich našli o pár eur nižšie, no zvážte pri výbere svojho dodávateľa to, že už 13 rokov poskytujeme najvyššiu kvalitu predaja i popredajného servisu a osobnú starostlivosti o každého jedného zákazníka prostredníctvom dlhoročných skúsených a hlavne odborných predajcov. Pri kúpe luku vždy získate odborné poradenstvo, s každým strelcom-zákazníkom osobne preberáme jeho potreby a možnosti, preto si každého budúceho strelca na kúpu luku či kuše objednávame na konkrétny termín, alebo s ním vyčerpávajúco konzultujeme jeho nákup telefonicky. Priemerný predaj luku/kuše u nás v obchode trvá 1-1,5 hodiny na rozdiel od rôznych iných e-shopov, ktoré mnohé len prebaľujú tovar z krabice do krabice. A ak ste našli nižšiu cenu tovaru v inom obchode, zavolajte nám a pozrieme sa, či Vám túto cenu vieme tiež poskytnúť u nás.
 • Dbáme na výber správneho luku, ktorý VŽDY zodpovedá potrebám strelca, snažíme sa pochopiť aké sú predstavy a následne ho nastavujeme a pripravujeme na streľbu a so strelcom vyberáme príslušenstvo a vhodné šípy, snažíme sa aby každý mal výbavu vždy vyladenú a luk/kuša čo najlepšie strieľali.
 • Dostanete zdarma základnú stručnú inštruktáž streľby už pri kúpe luku/kuše v našej hale. (následne si môžete objednať kurz lukostreľby s trénerom.)
 • Zdarma máte u nás možnosť si stiahnuť zo stránky prvú ucelenú príručku k technikám streľby (Športová lukostreľba) a podľa nej sa naučiť alebo zdokonaliť v lukostreľbe, ktorú pre Vás pripravil vedúci tohto lukostreleckého obchodu Ing. Michal Velčík, ktorý je súťažný lukostrelec a oficiálny tréner lukostreľby
 • Zabezpečujeme následný servis výbavy pre strelcov a usporadúvame pre začínajúcich aj pokročilých strelcov lukostrelecké súťaže viackrát za rok a tiež umožňujeme absolvovať lekcie na našej profesionálnej lukostrelnici v Bernolákove i vnútornej lukostreleckej aréne LUK.sk vo Viničnom (www.strelba.sk). 
 • V roku 2020 náš partnerský klub ELÁN otvoril parkúr na 3D lukostreľbu 8 km od obchodu pri Bratislave, kde si môže každý kto má luk prísť vyskúšať simuláciu lovu, prípadne môžete aj ako začiatočník s nami absolvovať základný kurz loveckej lukostreľby s trénerom.
 • Vedľa obchodu je 20m dlhá profesionálna vnútorná strelnica na luky (dá sa strieľať až 27m po uhlopriečke), kde s Vámi nový luk/kušu hneď aj otestujeme, môžete si prísť s ním aj počas otváracích hodín zastrieľať, príp. absolvovať lukostrelecký kurz.
 • Pri KAŽDOM jednom dobierkovom predaji kontaktujeme telefonicky vopred každého jedného zákazníka a prediskutujeme jeho objednávku, vhodne poradíme a upresníme, aby zákazník dostal tovar, ktorý očakáva. Tovar, ktorý je skladom Vám odosielame v daný deň najneskôr nasledujúci (ak máme otvorené a vieme to stihnúť) a na ďalší ho máte doma. 
 • Radíme existujúcim i novým lukostreleckým klubom a sme pre nich partner pre výbavu, rozvoj a odborné vedenie tréningov. Pomáhame rozvíjať lukostreľbu na Slovensku.


Zobraziť celý článok

 

Zakúpenie luku alebo kuše v lukostreleckom obchode LUK.sk

Vážení lukostreleckí zákazníci,

Nákup v lukostreleckom obchode/eshope LUK.sk  je možný aj osobne - je veľmi dôležité, aby ste nám zavolali vopred a dohodli si návštevu na konkrétny termín, nakoľko zrejme budú v ďalšom období naplánované opäť uzávery  a môžu opäť začať platiť obmedzenia na počet ľudí v predajni a nechceme, aby ste čakali kým vybavíme objednaného zákazníka. Rovnako môžete svoje objednávky riešiť ako aj doposiaľ cez E-SHOP (kde si môžete urobiť objednávku, prípadne aj telefonicky, prípadne emailom (nechajte v ňom na seba tel. číslo), objednávky budeme riešiť priebežne a budeme Vám vždy volať k danej objednávke, je možné si následne vyzdvihnúť luk/kušu/príslušenstvo aj osobne. Ďakujeme Vám za dôveru a priazeň.  Tím LUK.sk


Otváracie hodiny  

 

Pondelok/Monday 8 : 30 - 17 : 00    
Utorok /Tuesday 8 : 30 - 17 : 00    
Streda/Wednesday 8 : 30  - 17 : 00   
Štvrtok/Thursday 10 : 30 - 19 : 00    
Piatok/Friday 8 : 30 - 17 : 00     

Sobota/Saturday

Nedeľa/Sunday

 zatvorené/ CLOSED 

zatvorené / CLOSED

 

We can speak english, call us please ahead  00421 911 45 45 52


V bežnom období (mimo spoločnenskej uzávery) na kúpu luku alebo kuše je potrebné sa vopred OBJEDNAŤ na konkrétny termín umožňujeme Vám prísť si luky alebo kuše k nám do kamenného lukostreleckého obchodu do Viničného prezrieť, vyskúšať a si tak najlepšie vybrať, ktorý je pre Vás ten najvhodnejší spolu s naším odborným odporúčaním a záujmom o Vás ako o lukostrelca/kyňu. Ak máte záujem prísť osobne kúpiť luk do Viničného, zavolajte nám prosím VOPRED na 0911 454552, aby sme si dohodli konkrétny termín Vašej návštevy a mohli sa Vám naplno a nerušene venovať, tiež aby ste sa vyhli čakaniu, kým vybavíme zákazníka objednaného na konkrétny termín. Výber rekreačného luku a príslušenstva, nastavenie a poradenstvo k nemu trvá približne 1- 1,5 hodiny. kladkový luk 1,5 - 3 hodiny, kuša 1-1,5 hod. Výber luku a jeho nastavenie a príprava na presnú streľbu je časovo náročná činnosť, vyžaduje zodpovedať viacero otázok a je ideálne ak môžete prísť osobne. Ak to zo vzdialenostných alebo časových dôvodov nie je možné pre Vás, pokúsime sa Vám čo najlepšie pomôcť a poradiť telefonicky a tovar poslať na dobierku.

 

Navštíviť nás môžete v obci Viničné pri Pezinku, v areáli Poľnohospodárskeho družstva (PD), kde sa nachádza obchod lukostreleckého tovaru, kde si môžete rovno Váš nový luk vybrať a aj vyskúšať z neho strieľať v našej hale, ukážeme Vám i základy výstrelu lukostreľby a prejdeme si všetky Vaše otázky.

Informácie ako sa k nám dostanete nájdete vyššie na stránke "Kde nás nájdete - Kontakt"

 

tešíme sa na Vašu návštevu

 Ing. Michal Velčík        -  majiteľ a vedúci prevádzky
 Ing. Ján Vrtielka, PhD. - predajca, dobierkové zásielky, kladkové luky
 Bc.  Michal Bátora       - predajca, dobierkové zásielky, reflexné luky

 

Spoločnosť HAVE FUN s.r.o. realizuje  nasledovné aktivity:

www.luk.sk (špecializovaný obchod a eshop na predaj lukov a príslušenstva)
www.kusa.sk (špecializovaná na predaj kuší a príslušenstva)
www.strelba.sk (stránka lukostreleckého klubu ELÁN a lukostreleckého areálu v Bernolákove, vonkajšia a vnútorná strelnica a klubové súťaže ktoré organizujeme)
www.bojslukom.sk (akčná tímová zážitková aktivita - streľba ľudí po sebe bezpečnými šípmi z lukov)
www.havefun.sk a www.TOPteambuilding.sk ( firemné zážitkové akcie, eventy a teambuilding)

 

 

Akcia + darček - zakúpte si u nás luk alebo kušu a získate ako darček 1 hodiny streľby v lukostreleckej aréne LUK.sk

Vážený klient, pripravili sme pre všetkých nových zákazníkov akciu pre tých, ktorí si u nás zakúpia luk alebo kušu. Získavate ZDARMA bezplatné využitie lukostreleckej arény v trvaní 1 hod. na streľbu z luku alebo z kuše.

Podmienky akcie:
- akcia platí pre zákazníkov, ktorí si zakúpia luk alebo kušu buď priamo v našej kamennej predajni alebo prostredníctvom e-shopu LUK.sk. (obchod LUK.sk a lukostrelecká aréna sa nachádzajú 15 km od Bratislavy)
- možnosť využiť návštevu vnútornej strelnice zdarma bude do 1 mesiaca od zakúpenia luku alebo kuše.
- akcia platí počas celého roku a vzťahuje sa na jednorazový vstup do lukostreleckej arény LUK.sk vo Viničnom
- využiť vstup do arény je možné v priebehu roka počas otváracích hodín lukostreleckého obchodu 
- termín na návštevu arény je potrebné dohodnúť buď priamo na predajni alebo telefonicky 0911 45 45 52
- akcia sa nevzťahuje na malé pištoľové kuše a lacné detské plastové luky
- využitie tejto akcie nie je možné kombinovať s inými našimi produktami

Tešíme sa na Vašu návštevu   www.LUK.sk

 

Tento benefit neplatí počas spoločenskej uzávery a obmedzenia pohybu  (lockdown) , kedy nemôžeme púšťať zákazníkov do našej lukostreleckej haly. Tí, ktorí si luk/kušu zakúpia v tomto období si môžu tento benefit uplatniť do 1 mesiaca od oficiálneho skončenia zákazu.

 

Kde nás nájdete - Kontakt

Vážení lukostreleckí zákazníci,

Nákup v lukostreleckom obchode/eshope LUK.sk  je možný aj osobne - je veľmi dôležité, aby ste nám zavolali vopred a dohodli si návštevu na konkrétny termín, nakoľko zrejme budú v ďalšom období naplánované opäť uzávery  a môžu opäť začať platiť obmedzenia na počet ľudí v predajni a nechceme, aby ste čakali kým vybavíme objednaného zákazníka. . Rovnako môžete svoje objednávky riešiť ako aj doposiaľ cez E-SHOP (kde si môžete urobiť objednávku, prípadne aj telefonicky, prípadne emailom (nechajte v ňom na seba tel. číslo), objednávky budeme riešiť priebežne a budeme Vám vždy volať k danej objednávke, je možné si následne vyzdvihnúť luk/kušu/príslušenstvo aj osobne. Ďakujeme Vám za dôveru a priazeň.  Tím LUK.sk

Otváracie hodiny  

Pondelok/Monday 8 : 30 - 17 : 00    
Utorok /Tuesday 8 : 30 - 17 : 00    
Streda/Wednesday 8 : 30  - 17 : 00   
Štvrtok/Thursday 10 : 30 - 19 : 00   
Piatok/Friday 8 : 30 - 17 : 00    

Sobota/Saturday

Nedeľa/Sunday

 zatvorené/ CLOSED 

zatvorené / CLOSED


We can speak english, call us please ahead  00421 911 45 45 52

 

V bežnom období (mimo spoločnenskej uzávery) na kúpu luku alebo kuše je potrebné sa vopred OBJEDNAŤ na konkrétny termín umožňujeme Vám prísť si luky alebo kuše k nám do kamenného lukostreleckého obchodu do Viničného prezrieť, vyskúšať a si tak najlepšie vybrať, ktorý je pre Vás ten najvhodnejší spolu s naším odborným odporúčaním a záujmom o Vás ako o lukostrelca/kyňu. Ak máte záujem prísť osobne kúpiť luk do Viničného, zavolajte nám prosím VOPRED na 0911 454552, aby sme si dohodli konkrétny termín Vašej návštevy a mohli sa Vám naplno a nerušene venovať, tiež aby ste sa vyhli čakaniu, kým vybavíme zákazníka objednaného na konkrétny termín. Výber rekreačného luku a príslušenstva, nastavenie a poradenstvo k nemu trvá približne 1- 1,5 hodiny. kladkový luk 1,5 - 3 hodiny, kuša 1-1,5 hod. Výber luku a jeho nastavenie a príprava na presnú streľbu je časovo náročná činnosť, vyžaduje zodpovedať viacero otázok a je ideálne ak môžete prísť osobne. Ak to zo vzdialenostných alebo časových dôvodov nie je možné pre Vás, pokúsime sa Vám čo najlepšie pomôcť a poradiť telefonicky a tovar Vám pošleme cez dobierku.

 

Navštíviť nás môžete v obci Viničné pri Pezinku, v areáli Poľnohospodárskeho družstva (PD), kde sa nachádza obchod lukostreleckého tovaru, kde si môžete rovno Váš nový luk vybrať a aj vyskúšať z neho strieľať v našej hale, ukážeme Vám i základy správneho výstrelu a prejdeme si všetky Vaše otázky.

 

Ako nás nájdete:

Smer z Pezinka: po 1,3 km od vstupu do obce zabočíte pri soche doprava na Slovenský Grob a na druhej odbočke vpravo zabočíte smerom k areálu PD.

Smer zo Senca:  Zo smeru od Trnavy je treba odbočiť na Senec/Pezinok (spoločný výjazd) ! Následne odbočíte doprava na Pezinok prídete do Viničného.  Ak sa náhodou zatúlate vo Viničnom: Po 400 metroch od vstupu do obce od Senca zabočíte pri autobusovej zastávke doľava smerom na Slovenský Grob a druhá vpravo je Družstevná ulica (po 250 m je vstup na vrátnicu PD)

Smer zo Slovenského Grobu: hneď pri vstupe do Viničného asi po 300 m zabočíte na prvej doľava a dostanete sa až ku hlavnej bráne areálu PD.

Už v areáli PD: keď prejdete vrátnicou areálu PD, hneď zabočíte doľava na širokú cestu a pôjdete 100 m a na rohu odbočíte pri sýpke doprava asi 150 m. Náš sklad je zprava veľkej červeno-zelenej haly, pred veľkou bielou halou.

Ak máte problém nájsť sklad, zavolajte nám na 0911 45 45 52

GPS súradnice:  48°15`58.93"S     17°17`56.57"V

Tešíme sa na Vašu návštevu

 

Ing. Michal Velčík

vedúci HAVE FUN s.r.o. a tréner Lukostreleckého Klubu ELÁN

& Predajcovia:  Ing. Ján Vrtielka, PhD. , Michal Bátora, Bc.   

 

 

Kontaktné údaje spoločnosti:

Názov spoločnosti: HAVE FUN s.r.o.
Sídlo: Družstevná 1/806, Viničné 900 23
IČO: 44372159 DIČ: 2022683047 IČ DPH: SK2022683047
email: luk@luk.sk
mobil: 0911 454552 (obchod ) www.luk.sk a www.KUSA.sk

Spoločnosť HAVE FUN s.r.o. realizuje  nasledovné aktivity:

www.luk.sk (špecializovaný obchod a eshop predovšetkým na predaj lukov a príslušenstva)
www.kusa.sk (špecializovaná na predaj kuší a príslušenstva)
www.strelba.sk (stránka lukostreleckého klubu ELÁN a lukostreleckého areálu v Bernolákove, vonkajšia a vnútorná strelnica a klubové súťaže ktoré organizujeme)
www.bojslukom.sk (akčná tímová zážitková aktivita - streľba ľudí po sebe bezpečnými šípmi z lukov)
www.havefun.sk a www.TOPteambuilding.sk ( firemné zážitkové akcie, eventy a teambuilding)

 
Akcia Nové

Lukostrelecké potreby na dobierku lacnejšie

Vážení lukostreleckí zákazníci, Vychádzame Vám v ústrety a balíkové dobierky do SR sú odo dňa 1.4.2021 pri bežných malých zásielkách do 10 kg v sume 5,90 Eur s DPH. Zásielky nad 10 kg alebo väčšie rozmery balíkov sú drahšie, sú od 7,50 do 11,50 Eur (ak je súčasťou napr. ťažšia terčovnica, celá kuša a pod.). Náš kuriér GLS pracuje už niekoľko rokov spoľahlivo a balíky máte spravidla doručené na ďalší deň v rámci Slovenska. Veríme, že Vám táto zmena urobí Vaše…

5,90 €
 

Otváracie hodiny lukostreleckej hale vo Viničnom (súčasť obchodu LUK.sk)

Nová lukostrelecká hala je určená pre všetkých, ktorí majú záujem si prísť zastrieľať s vlastným lukom celoročne. Luk si tiež môžete u nás požičať a vybrať z 12 rôznych typov lukov a tiež vieme zabezpečiť inštruktora lukostreľby na naučenie sa základov správnej techniky streľby z reflexného alebo kladkového luku. Ak ste aktívny a chcete pravidelne trénovať, môžete stať aj členom nášho klubu ELÁN, (info tel. číslo 0910 90 90 88). Klub ELÁN robí pre nováčikov aj pokročilých strelcov, ženy, muži aj deti jednorázové alebo opakované kurzy športovej lukostreľby s lukostreleckým trénerom/trénerkou. Lukostrelecká hala vo Viničnom je súčasťou lukostreleckého obchodu LUK.sk.

Vždy zavolajte prosím vopred, ak chcete prísť strieľať do haly! Tel: 0910 90 90 88.

Otváracie hodiny lukostreleckej haly  : 

pondelok  8:30 - 20:00 
v utorok od 8:30 do 17:00 
streda od 8:30 do 20:00   
štvrtok od 10:30 do 19:00 
piatok od 8:30 do 17:00 resp. na dopyt aj do 20:00   

v sobotu :výlučne na objednávku a po dohode vopred, ak je viac záujemcov (aspoň 8 ľudí, najneskôr treba volať v piatok).
nedeľa výlučne na objednávku a po dohode vopred, ak je viac záujemcov (aspoň 8 ľudí, najneskôr treba volať v piatok). Možnosť zahrať si boj s lukom cez víkend. (www.bojslukom.sk)

Odporúčame si priniesť prezuvky na streľbu (tenisky). V zimných mesiacoch v prípade chladného počasia je hala vykurovaná v časoch tréningov klubu (Pondelok, Streda, Piatok od 17:30-20:00 október-apríl). Mimo tento čas nie je v hale vykurovanie.

 

3D (Vonkajší 3D areál na Čiernej Vode, 28 terčov 3D zvierat je už zatvorený od 9.11.2021)


Klub ELÁN robí pre nováčikov aj pokročilých strelcov, ženy, muži aj deti jednorazové kurzy výuky športovej lukostreľby s lukostreleckým trénerom/trénerkou.

Poplatky pre verejnosť:

 • Strieľanie s vlastným lukom /2 hod/: 10 € s DPH* (12 € luky nad 50 lbs), deti do 12 rokov 8 € s DPH*
  /prenájom terčovnice a terča, pre reflexné luky, longbow, jazdecké luky/  poukaz na 5 vstupov je 45 Eur a 10 vstupov je 80 Eur.
 • Streľba z vlastnej kuše do 150 lbs je 14 Eur na 1,5 hod. Kuša nad 300 fps/175 lbs je 17 Eur na 1,5 hod.
 • Strieľanie so športovým lukom - zapožičanie luku a výbavy /2 hod/: 18 € (deti do 12 rokov 14 €/ osobu) /luk, šípy, chrániče, terč a terčovnica/, súťažný top reflexný luk HOYT Formula HPX so slabými ramenami 20 lbs na 2 hodiny, strelnica vrátane výbavy: 25 € 
 • Strieľanie s požičaným lukom s inštruktorom 1 osoba - zapožičanie  luku a výbavy (2 hod) + inštruktor /1+ hod/ + strelnica (spolu 2 hod): 53 €
 • Strieľanie s požičaným lukom s inštruktorom 2 osoby - zapožičanie  luku a výbavy (2 hod) + inštruktor /1+ hod/ + strelnica (spolu 2 hod): 76 €
 • Strieľanie s požičaným lukom s inštruktorom 3 osoby - zapožičanie  luku a výbavy (2 hod) + inštruktor /1+ hod/ + strelnica (spolu 2 hod) : 89 €

 • Strieľanie s požičaným kladkovým lukom bez inštruktora (1,5 hod) (len ak strelec už absolvoval aspoň jednu hodinu s inštruktorom, alebo už vie strieľať):
  25 € luk KINETIC 25-60 lbs/kladkový luk, šípy, chrániče, terč a terčovnica/ alebo špičkový lovecký karbónový kladkový luk PSE Stealth carbon air 50-60 lbs 35 €
 • Strieľanie s požičaným kladkovým lukom s inštruktorom - požičanie kladkového luku a výbavy : z toho inštruktor 1 hod + strelnica 1 hod (spolu 2 hod): 69 € /inštruktor, kladkový luk, šípy, chrániče, terč a terčovnica/
 • Strieľanie s vlastným kladkovým lukom bez inštruktora /2 hod/: 12 € pre kladkové luky  do 60 libier (14 € je pre luk nad 61+ libier/
  /prenájom terčovnice a terča/
 • Strieľanie s vlastným kladkovým lukom s inštruktorom z toho inštruktor 1 hod + strelnica 1 hod. (spolu 2 hod) : 48-50 Eur podľa sily luku
 • prenájom 20 rôznych súťažných  3D zvieracích terčov na lukostreľbu v hale/2 hod./ 17 Eur pre luky do 40 lbs , 19 Eur luky nad 40 lbs, 21 Eur nad 50 lbs. (možné len v indoor v aréne), priráta sa k osob. poplatku za strelnicu (10-13 Eur)
 • inštruktor na 3D lukostreľbu na 3D parkúre - pre strelcov, ktorí chcú začať s 3D lukostreľbou a nemajú skúsenosti s touto disciplínou, chcú sa zúčastňovať pretekov v 3D lukostreľbe u nás i v zahraničí a navštevovať 3D parkúry, ponúkame možnosť absolvovať kurz so skúseným a dlhoročným trénerom a strelcom 3D lukostreľby buď u nás v hale v zimných mesiacoch alebo na našom klubovom 3D parkúre na Čiernej Vode (od marca/apríla - novembra 2021). Kurz trvá 2 hodiny, súčasťou je inštruktáž k technike streľby z luku 1 hod. na cvičnej strelnici a následne 1 hod. streľba na 3D zvery na parkúre. Cena je 61 Eur na 2 hod. (cena je bez požičania luku, ak má strelec vlastný. Ak nemá požičanie luku je 8 Eur)

Superbalíček lukov (7 typov lukov) a kuší (2 typy kuší) s inštruktorom /trvanie cca 2 hod/:  od 109 € / osobu

Základný kurz streľby z tradičného staromaďarského luku, loveckého luku, longbow a moderného reflexného luku, z  reflexnej aj kladkovej kuše, kladkového luku. Klient bude  oboznámený s bezpečnostnými predpismi a so správnym zaobchádzaním lukov a kuší. Strelcom bude požičané a predstavené kompletné vybavenie / luky, kuše, šípy, terčovnica so stojanom, terče, chrániče/ a zadelený inštruktor, ktorý im predvedie detailnú inštruktáž o streľbe z každej zo zbraní a bude viesť odborne celý ich výcvik. Cena je kompletná vrátane prenájmu strelnice.

1 osoba               109 €
2 osoby              129 € (odporúčame)
3 osoby              139 €
4 osoby              159 €

Superbalíček všetkých základných typov lukov (7 typov lukov) s inštruktorom /trvanie cca 2 hod/:  od 75 €

Základný kurz streľby z tradičného staromaďarského luku, loveckého luku, strieľanie zo stredovekého longbow (luk Robina Hooda) a moderného športového luku so zameriavačom aj bez, moderného kladkového luku. Klient bude  oboznámený s bezpečnostnými predpismi a so správnym zaobchádzaním lukov. Strelcom bude požičané a predstavené kompletné vybavenie / luky, šípy, terčovnica so stojanom, terče, chrániče/ a zadelený inštruktor, ktorý im predvedie detailnú inštruktáž o streľbe z každej zo zbraní a bude viesť odborne celý ich výcvik. Cena je kompletná vrátane prenájmu strelnice.

1 osoba               75  €
2 osoby             95 € (odporúčame)
3 osoby             115 €
4 osoby             135 €

 

Viac informácií a fotografií Vám poskytneme na čísle 0910 90 90 88 a na klubovej stránke www.strelba.sk

 
Akcia

Zasielanie tovaru do ČR je lacnejšie

Vážení lukostreleckí zákazníci, Vychádzame Vám v ústrety a balíkové dobierky do ČR sú odo dňa 1.4.2021 sú  pri bežných zásielkách do 5 kg. Celková suma za kuriéra je  na 8,99 Eur s DPH. (Predtým 9,90 Eur). Nad 5 kg môžu byť v sume 9 - 15 Eur. Náš kuriér GLS pracuje už niekoľko rokov spoľahlivo a balíky máte spravidla doručené na ďalší deň v rámci Slovenska a 2 dni od odoslania do ČR. Veríme, že Vám táto zmena urobí Vaše lukostrelecké potreby dostupnejšie.  Pri objednávan…

7,99 €
kuriér do ČR lacnejší 

zz - Ponuka práce v lukostreleckom obchode LUK.sk

Práca v lukostreľbe a v 1.lukostreleckom obchode LUK.sk,

Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu - lukostrelca/kyňu. Aby sme mohli dodržať najvyššiu kvalitu predaja a poskytovaných služieb a ako prvý kamenný lukostrelecký obchod od roku 2008 máme ambície byť stále aj najlepší lukostrelecký obchod na Slovensku, potrebujeme preto najlepších ľudí, srdcom lukostrelcov, pre ktorých je ideálne lukostreľba poslaním a životným štýlom. Ak máte záujem pracovať v mladom kolektíve v dynamickej, krásnej, rozmanitej  práci, ktorá prináša lukostrelecovi uspokojenie viac než len finančnéozvite sa nám. Našou podmienkou je, aby mal záujemca o prácu aspoň 1 predchádzajúci rok skúseností s lukostreľbou ako strelec (nevyžadujeme, aby bol súťažný strelec, stačí ak strieľa rekreačne), komunikatívnosť a pozitívny prístup k lukostreleckej komunite a lukostreľbe samotnej, aby to bol človek čestný a mal pozitívny a proaktívny prístup k životu a bol z blízkeho okolia kvôli každodennému cestovaniu do práce. Znalosť anglického jazyka, nemeckého, prípadne i maďarského je vítaná. Ponúkame živú zaujímavú prácu s ľudmi v rýchlo rastúcom športe, adekvátne finančné ohodnotenie, osobný rozvoj a rozvoj lukostreleckých zručností, rôzny záber prác a profiláciu v širokospektrálnej práci s tovarom, objednávkami, lukostreleckými kurzami, firemnými akciami a prevádzkou viacerých lukostrelníc.

1. Lukostrelecký obchod  www.luk.sk

 

Pozrite si aj