HAVE FUN s.r.o
+421 911 454 552
Slovensky

Luky - 1. Profesionálny lukostrelecký obchod od 2008

 Športové luky, Reflexné luky, Kladkové luky, Longbow, Detské luky, Drevené luky, Lovecké luky, Historické luky a Tradičné luky, šípy a terče pre luky.

Lukostrelecký obchod LUK.sk - čo získate, ak sa rozhodnete pre nás ?

  • Sme prvý a od roku 2008 aj najväčší profesionálny kamenný lukostrelecký obchod v SR pod vedením majiteľa s viac ako 25-ročnými skúsenosťami so športovou súťažnou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a 11 rokov vedením tréningov v lukostreleckom klube ELÁN a množstva individuálnych kurzov lukostreľby. V obchode máme fyzicky cez 7000 druhov lukostreleckých potrieb, cez 3000 produktov na web stránke, viac ako 140 druhov rôznych lukov a kuší  viac ako 60 druhov šípov a preto dokážeme promptne vždy vybaviť každého strelca kompletnou lukostreleckou výbavou pri osobnej návšteve, rovnako aj na diaľku -telefonicky a prostredníctvom kuriéra. Ak niečo nemáme na stránke, je to zväčša len preto, že sme to tam nestihli umiestniť, zohnať Vám však vieme akýkoľvek tovar z lukostreľby a streľby z kuše.  Sme lukostrelci a pomáhame začínať novým lukostrelcom, pomáhame lukostrelcom sa ďalej rozvíjať.
  • pri každej kúpe luku alebo kuše získavate bezplatne 2 hodiny streľby v našej novej lukostreleckej aréne - vnútornej strelnici na luky a kuše (súčasť obchodu LUK.sk, pozri nižšie)
  • Možno u nás nenájdete najnižšiu cenu luku, kuše alebo príslušenstva a niekde by ste ich našli o pár eur nižšie, no už 10 rokov poskytujeme najvyššiu kvalitu predaja i popredajného servisu a osobnú starostlivosti o každého jedného zákazníka prostredníctvom dlhoročných skúsených a hlavne odborných predajcov. Pri kúpe luku vždy získate odborné poradenstvo, s každým strelcom-zákazníkom osobne preberáme jeho potreby a možnosti, preto si každého budúceho strelca na kúpu luku či kuše objednávame na konkrétny termín, alebo s ním vyčerpávajúco konzultujeme jeho nákup telefonicky. Priemerný predaj luku/kuše u nás v obchode trvá 1-1,5 hodiny na rozdiel od rôznych iných e-shopov, ktoré mnohé len prebaľujú tovar z krabice do krabice. A ak ste našli nižšiu cenu tovaru v inom obchode, zavolajte nám a pozrieme sa, či Vám danú cenu vieme tiež poskytnúť u nás.
  • Dbáme na výber správneho luku, ktorý VŽDY zodpovedá potrebám strelca, snažíme sa pochopiť aké sú predstavy a následne ho nastavujeme a pripravujeme na streľbu a so strelcom vyberáme príslušenstvo a vhodné šípy, snažíme sa aby každý mal výbavu vždy vyladenú a luk/kuša čo najlepšie strieľali.
  • Dostanete zdarma základnú stručnú inštruktáž streľby už pri kúpe luku/kuše, aby ste sa vyhli začiatočníckym bežným chybám v technike streľby.
  • Zdarma máte u nás možnosť si stiahnuť zo stránky prvú ucelenú príručku k technikám streľby (Športová lukostreľba) a podľa nej sa naučiť alebo zdokonaliť v lukostreľbe, ktorú pre Vás pripravil majiteľ tohto lukostreleckého obchodu Ing. Michal Velčík, ktorý je súťažný lukostrelec a oficiálny tréner lukostreľby
  • Zabezpečujeme následný servis výbavy pre strelcov a usporadúvame pre začínajúcich aj pokročilých strelcov lukostrelecké súťaže viackrát za rok a tiež umožňujeme absolvovať lekcie na našej profesionálnej lukostrelnici v Bernolákove i vnútornej lukostreleckej aréne LUK.sk vo Viničnom (www.strelba.sk). 
  • Vedľa obchodu je nová profesionálna vnútorná strelnica na luky, kde s Vámi nový luk/kušu hneď aj otestujeme, môžete si prísť s ním aj počas otváracích hodín zastrieľať, príp. absolvovať kurz.
  • Pri KAŽDOM jednom dobierkovom predaji kontaktujeme telefonicky vopred každého jedného zákazníka a prediskutujeme jeho objednávku, vhodne poradíme a upresníme, aby zákazník dostal tovar, ktorý očakáva. Tovar, ktorý je skladom Vám odosielame v daný deň, najneskôr nasledujúci a na ďalší ho máte doma. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá.
  • Radíme existujúcim i novým lukostreleckým klubom a sme pre nich partner pre výbavu, rozvoj a odborné vedenie tréningov. Pomáhame rozvíjať lukostreľbu na Slovensku.


Zobraziť celý článok

 

Akcia + darček - zakúpte si u nás luk alebo kušu a získate ako darček 2 hod. streľby v novej lukostreleckej aréne LUK.sk

Vážený klient, pripravili sme pre všetkých nových zákazníkov akciu pre tých, ktorí si u nás zakúpia luk alebo kušu. Získavate ZDARMA bezplatné využitie lukostreleckej arény v trvaní 2 hod. na streľbu z luku alebo z kuše.

Podmienky akcie:
- akcia platí pre zákazníkov, ktorí si zakúpia luk alebo kušu buď priamo v našej kamennej predajni alebo prostredníctvom e-shopu LUK.sk. (obchod LUK.sk a lukostrelecká aréna sa nachádzajú 15 km od Bratislavy)
- možnosť využiť návštevu vnútornej strelnice zdarma bude do 1 mesiaca od zakúpenia luku alebo kuše.
- akcia platí počas celého roku a vzťahuje sa na jednorazový vstup do lukostreleckej arény LUK.sk vo Viničnom
- využiť vstup do arény je možné v priebehu roka počas otváracích hodín lukostreleckého obchodu 
- termín na návštevu arény je potrebné dohodnúť buď priamo na predajni alebo telefonicky 0910 90 90 88
- akcia sa nevzťahuje na malé pištoľové kuše
- využitie tejto akcie nie je možné kombinovať s inými našimi produktmi

Tešíme sa na Vašu návštevu   www.LUK.sk

 

Fotografie z 1. ročníka 3D maratónu v Utekáči z 14-15.7. 2018

Priatelia lukostrelci,

Na stranke www.strelba.sk nájdete fotografie z  prvého Maratónu v 3D lukostreľbe v Utekáči.

http://www.strelba.sk/2018/07/20/fotografie-z-1-rocnika-dvojdnoveho-3d-maratonu-v-utekaci-17-18-7-2018/