HAVE FUN s.r.o
+421 911 454 552
Slovensky

X - Kontakt 0911 45 45 52

Kde nás nájdete - Kontakt

Vážení lukostreleckí zákazníci,

Umožňujeme Vám prísť si luky alebo kuše k nám do kamenného lukostreleckého obchodu do Viničného prezrieť, vyskúšať a si tak najlepšie vybrať, ktorý je pre Vás ten najvhodnejší spolu s naším odborným odporúčaním a záujmom o Vás ako o lukostrelca/kyňu. Ak máte záujem prísť osobne kúpiť luk do Viničného, zavolajte nám prosím VOPRED na 0911 454552, aby sme si dohodli konkrétny termín Vašej návštevy a mohli sa Vám naplno a nerušene venovať, tiež aby ste sa vyhli čakaniu, kým vybavíme zákazníka objednaného na konkrétny termín. Výber rekreačného luku a príslušenstva, nastavenie a poradenstvo k nemu trvá približne 1- 1,5 hodiny. kladkový luk 1,5 - 3 hodiny, kuša 1-1,5 hod. Výber luku a jeho nastavenie a príprava na presnú streľbu je časovo náročná činnosť, vyžaduje zodpovedať viacero otázok a je ideálne ak môžete prísť osobne. Ak to zo vzdialenostných alebo časových dôvodov nie je možné pre Vás, pokúsime sa Vám čo najlepšie pomôcť a poradiť telefonicky cez dobierku.

 

Otváracie hodiny - Na kúpu luku alebo kuše je potrebné sa vopred OBJEDNAŤ na konkrétny termín.

 

Otvorené / OPEN:

Pondelok/Monday        8 : 30 - 17 : 00  (lukostrelecká hala otvorená)  

Utorok /Tuesday         10 : 30 - 19 : 00 (lukostrelecká hala otvorená)      

Streda/Wednesday     10 : 00  - 17 : 00 (lukostrelecká hala otvorená)      

Štvrtok/Thursday        10 : 30 - 19 : 00  (lukostrelecká hala otvorená)      

Piatok/Friday               8 : 30 - 17 : 00  (lukostrelecká hala otvorená)  

Sobota/Saturday:        otvorené od 9:30 : 17:00  (lukostrelecká hala otvorená)  

Nedeľa/Sunday:         zatvorené

(We can speak english, call us please ahead  00421 911 45 45 52)

 

Navštíviť nás môžete v obci Viničné pri Pezinku, v areáli Poľnohospodárskeho družstva (PD), kde sa nachádza obchod lukostreleckého tovaru, kde si môžete rovno Váš nový luk vybrať a aj vyskúšať z neho strieľať, ukážeme Vám i základy techniky streľby a prejdeme si všetky Vaše otázky.

 

Ako nás nájdete:

Smer z Pezinka: pri obecnom úrade zabočíte doprava na Slovenský Grob a na druhej odbočke napravo zabočíte smerom k areálu PD

Smer zo Senca:  Pozor od 10.9.2018 je obmedzenie v tomto smere, cesta je uzatvorená na dobu cca 3 mesiace ! Z diaľnice sa teda od Senca nedostanete, v smere od Bratislavy treba ísť starou cestou cez Pezinok (a Slov. Grob) alebo cez Vajnory (a Slov. Grob) alebo cez Bernolákovo (a Slov. Grob). Zo smeru od Trnavy je treba odbočiť na Blatné a obchádzkou cez Pezinok prídete do Viničného. (Stará informácia od Senca, ak sa náhodou zatúlate vo Viničnom: Po 400 metroch od vstupu do obce od Senca zabočíte pri autobusovej zastávke doľava smerom na Slovenský Grob.Ďalej ako predchádzajúce.)

Smer zo Slovenského Grobu: hneď pri vstupe do Viničného asi po 300 m zabočíte na prvej doľava a dostanete sa až ku hlavnej bráne areálu PD, oproti uvidíte zákaz vjazd, pred tým odbočíte doľava na vrátnicu PD.

Už v areáli PD: keď prejdete vrátnicou areálu PD, hneď zabočíte doľava na širokú cestu a pôjdete 100 m a na rohu odbočíte pri sýpke doprava asi 150 m. Náš sklad je zprava veľkej červeno-zelenej haly, pred veľkou bielou halou.

Ak máte problém nájsť sklad, zavolajte nám na 0911 45 45 52

GPS súradnice:  48°15`58.93"S     17°17`56.57"V

Tešíme sa na Vašu návštevu

 

Ing. Michal Velčík

vedúci HAVE FUN s.r.o. a tréner Lukostreleckého Klubu ELÁN

& Predajcovia: Mgr. Richard Garaj , Ing. Ján Vrtielka, PhD.

Ponuka práce

Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu - lukostrelca/kyňu. Aby sme mohli dodržať najvyššiu kvalitu predaja a poskytovaných služieb a byť stále najlepší lukostrelecký obchod na Slovensku, potrebujeme najlepších ľudí. Ak máte záujem pracovať v mladom kolektíve v dynamickej práci, ktorá je pre lukostrelca skôr poslaním a prináša uspokojenie viac než finančnéozvite sa nám. Našou podmienkou je aspoň 1 rok skúseností s lukostreľbou ako strelec (nevyžadujeme aby bol súťažný strelec), komunikatívnosť a pozitívny prístup k práci a životu. Znalosť anglického jazyka je vítaná. Ponúkame veľmi živú prácu s ľudmi, adekvátne finančné ohodnotenie, osobný rozvoj a rozvoj zručností.

 

Kontaktné údaje spoločnosti:

Názov spoločnosti: HAVE FUN s.r.o.
Sídlo: Družstevná 1/806, Viničné 900 23
IČO: 44372159 DIČ: 2022683047 IČ DPH: SK2022683047
email: luk@luk.sk
mobil: 0911 454552 (obchod ) www.luk.sk a www.KUSA.sk

Spoločnosť HAVE FUN s.r.o. realizuje  nasledovné aktivity:

www.luk.sk (špecializovaná predovšetkým na predaj lukov a príslušenstva)
www.kusa.sk (špecializovaná na predaj kuší a príslušenstva)
www.strelba.sk (stránka klubu a lukostreleckého areálu v Bernolákove, vonkajšia a vnútorná strelnica a naše súťaže ktoré organizujeme)
www.bojslukom.sk (akčná tímová zážitková aktivita - streľba ľudí po sebe bezpečnými šípmi z lukov)
www.TopPaintball.sk (pre fanúšikov akčnej bojovej hry v našom paintballovom areáli v Bernolákove)
www.havefun.sk a www.TOPteambuilding.sk ( firemné zážitkové akcie, eventy a teambuilding)

 

Pozrite si aj