HAVE FUN s.r.o
+421 911 454 552
Slovensky

Vitajte v obchode LUK.skPrvý profesionálny kamenný lukostrelecký obchod na Slovensku, už od roku 2008 (rovnako aj e-shop).

Prečo si kúpiť luk od nás ?

  • Lukostrelecký obchod LUK.sk v obci Viničné je prvý a najväčší kamenný profesionálny lukostrelecký obchod v SR so špecializáciou na luky a kuše od roku 2008 pod vedením dlhoročného aktívneho lukostrelca Michala Velčíka, ktorý má viac ako 29-ročné skúsenosti so športovou súťažnou olympijskou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a 15 rokov vedie tréningy v lukostreleckom klube ELÁN a spolu so svojím tímom organizoval množstvo individuálnych kurzov lukostreľby na strelnici v Bernolákove (www.strelba.sk) a tiež v našej prvej profesionálnej vnútornej lukostrelnici LUK.sk, ktorá je súčasťou obchodu, kde s Vámi nový luk/kušu hneď aj otestujeme, môžete si prísť k nám aj počas otváracích hodín obchodu zastrieľať, príp. absolvovať kurz lukostreľby či streľby z kuše.
  • V obchode nájdete viac ako 8000 druhov potrieb na lukostreľbu a streľbu z kuše, cez 3500 aktívnych produktov je na e-shope LUK.sk,v predajni vo Viničnom nájdete viac ako 180 druhov rôznych lukov a kuší v rôznych prevedeniach, silách, veľkostiach a farbách, cez 60 druhov rôznych šípov. Dokážeme promptne vybaviť každého lukostrelca, tak súťažného ako aj rekreačného kompletnou výbavou pri osobnej návšteve, rovnako aj poslať tovar kuriérom.
  • Sme lukostrelci a pomáhame začínať novým lukostrelcom. Pri kúpe luku/kuše vždy získate bezplatne aj odborné poradenstvo, s každým zákazníkom osobne preberáme jeho potreby a možnosti, preto si každého strelca na kúpu luku/kuše objednávame na konkrétny termín. Priemerný predaj luku/kuše u nás v obchode trvá 1-1,5 hodiny, na rozdiel od rôznych iných e-shopov, ktoré ponúkajú často nevhodné výbavy lukov, my sa zákazníkom skutočne osobne a naplno venujeme.
  • Pomôžeme Vám vybrať správny luk/kušu, ktorý VŽDY zodpovedá potrebám strelca, snažíme sa pochopiť aké sú predstavy a následne luk/kušu nastavujeme a pripravujeme na streľbu. Potom s Vami ako budúcim lukostrelcom/kušostrelcom vyberáme príslušenstvo a vhodné šípy, snažíme sa, aby každý mal výbavu čo najlepšie vyladenú a luk/kuša čo najlepšie strieľali a prinášali radosť.
  • Ak neviete, aký luk alebo kušu by ste chceli, máme špeciálny program Superbalíček lukov (aj kuší), kde si pod vedením trénera môžete vyskúšať 8 druhov lukov a 2 druhy kuše a následne sa ľako rozhodnúť, ktorý si chcete zadovážiť volajte 0910 90 90 88 pre ďalšie informácie, prípadne tu si prečítate viac)
  • Ak je na to priestor, pri kúpe dostanete od nás zdarma stručnú základnú inštruktáž streľby z luku a/alebo kuše v našej lukostreleckej aréne, aby ste sa vyhli začiatočníckym bežným chybám v technike streľby a nesprávnemu používaniu. Zdarma máte u nás možnosť si stiahnuť zo stránky prvú ucelenú príručku k technikám streľby z luku (Športová lukostreľba) a podľa nej sa naučiť alebo zdokonaliť v lukostreľbe, ktorú pre Vás pripravil vedúci obchodu Ing. Michal Velčík, ktorý je aktívny súťažný strelec a tréner lukostreľby s licenciou.
  • Ak si u nás kúpite čokoľvek, berieme za to zodpovednosť a zabezpečujeme následný servis výbavy. Tiež usporadúvame pre začínajúcich aj pokročilých strelcov lukostrelecké súťaže viackrát za rok a tiež umožňujeme absolvovať lekcie lukostreľby /kurzy lukostreľby na našej profesionálnej lukostrelnici v Bernolákove (www.strelba.sk) a v našej súkromnej lukostreleckej hale LUK.sk v zimných mesiacoch, kde si môžete kedykoľvek počas týždňa prísť zastrieľať s vlastným lukom alebo Vám ho požičiame.
  • Ak neviete k nám prísť osobne, pri KAŽDOM jednom dobierkovom predaji kontaktujeme telefonicky každého zákazníka pred odoslaním tovaru a prediskutujeme jeho objednávku, vhodne poradíme a upresníme si s Vami, aby ste dostal tovar, ktorý očakávate. Tovar, ktorý je skladom Vám odosielame v daný deň, najneskôr nasledujúci a na ďalší ho máte doma. Spokojnosť Vás ako zákazníka je pre nás prvoradá.

Sme lukostrelci a slúžime iným lukostrelcom, pre nás je to oveľa viac ako obchodný vzťah.

Ďakujeme za Váš nákup a dôveru

Náš tím

Ing. Michal Velčíklukostrelec a vedúci obchodu

Ing. Ján Vrtielka, PhD.lukostrelec, odborný predajca

Adrián SebökLukostrelec, odborný predajca

Hľadáme pracovníka do skladu

Hľadáme pracovníka do skladu a na kompletizáciu tovarov (ideálne ak je lukostrelec)

Kúpa Vášho luku alebo kuše je pre nás i Vás osobná záležitosťNapíšte nám

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.