HAVE FUN s.r.o
+421 911 454 552
Slovensky

Vážení lukostreleckí zákazníci,

 

Nákup v lukostreleckom obchode/eshope LUK.sk  je možný aj osobne - je veľmi dôležité, aby ste nám zavolali vopred a dohodli si návštevu na konkrétny termín, nakoľko zrejme budú v ďalšom období naplánované opäť uzávery  a môžu opäť začať platiť obmedzenia na počet ľudí v predajni a nechceme, aby ste čakali kým vybavíme objednaného zákazníka. . Rovnako môžete svoje objednávky riešiť ako aj doposiaľ cez E-SHOP (kde si môžete urobiť objednávku, prípadne aj telefonicky, prípadne emailom (nechajte v ňom na seba tel. číslo), objednávky budeme riešiť priebežne a budeme Vám volať k danej objednávke, je možné si následne vyzdvihnúť luk/kušu/príslušenstvo aj osobne. Ďakujeme Vám za dôveru a priazeň.  Tím LUK.sk

Otváracie hodiny  

 

Pondelok/Monday 8 : 30 - 17 : 00   
Utorok /Tuesday 8 : 30 - 17 : 00   
Streda/Wednesday 8 : 30  - 17 : 00   
Štvrtok/Thursday 10 : 30 - 19 : 00  
Piatok/Friday 8 : 30 - 17 : 00    

Sobota/Saturday

Nedeľa/Sunday

 zatvorené/ CLOSED

zatvorené / CLOSED

(We can speak english, call us please ahead  00421 911 45 45 52)

 

 

V bežnom období (mimo spoločenskej uzávery) na kúpu luku alebo kuše je potrebné sa vopred OBJEDNAŤ na konkrétny termín umožňujeme Vám prísť si luky alebo kuše k nám do kamenného lukostreleckého obchodu do Viničného prezrieť, vyskúšať a si tak najlepšie vybrať, ktorý je pre Vás ten najvhodnejší spolu s naším odborným odporúčaním a záujmom o Vás ako o lukostrelca/kyňu. Ak máte záujem prísť osobne kúpiť luk do Viničného, zavolajte nám prosím VOPRED na 0911 454552, aby sme si dohodli konkrétny termín Vašej návštevy a mohli sa Vám naplno a nerušene venovať, tiež aby ste sa vyhli čakaniu, kým vybavíme zákazníka objednaného na konkrétny termín. Výber rekreačného luku a príslušenstva, nastavenie a poradenstvo k nemu trvá približne 1- 1,5 hodiny. kladkový luk 1,5 - 3 hodiny, predaj kuše trvá 1-1,5 hod. Výber luku a jeho nastavenie a príprava na presnú streľbu je časovo náročná činnosť, vyžaduje zodpovedať viacero otázok a je ideálne ak môžete prísť osobne. Ak to zo vzdialenostných alebo časových dôvodov nie je možné pre Vás, pokúsime sa Vám čo najlepšie pomôcť a poradiť telefonicky a tovar poslať cez dobierku.

 

Navštíviť nás môžete v obci Viničné pri Pezinku, v areáli Poľnohospodárskeho družstva (PD), kde sa nachádza obchod lukostreleckého tovaru, kde si môžete rovno Váš nový luk vybrať a aj vyskúšať z neho strieľať, ukážeme Vám pri kúpe a pás výstreloch i základy techniky lukostreľby a prejdeme si všetky Vaše otázky. Váš nový luk si môžete zdarma u nás v našej hole hodinu vyskúšať zastrieľať.

Ako nás nájdete:

Smer z Pezinka: po 1,3 km od vstupu do obce zabočíte pri soche doprava na Slovenský Grob a na druhej odbočke vpravo zabočíte smerom k areálu PD.

Smer zo Senca od diaľnice:  Zo smeru od Trnavy je treba odbočiť na Senec/Pezinok (spoločný výjazd) ! Následne odbočíte doprava na Pezinok prídete do Viničného.  Ak sa náhodou zatúlate vo Viničnom: Po 400 metroch od vstupu do obce od Senca zabočíte pri autobusovej zastávke doľava smerom na Slovenský Grob a druhá vpravo je Družstevná ulica (po 250 m je vstup na vrátnicu PD)

Smer zo Slovenského Grobu: hneď pri vstupe do Viničného asi po 300 m zabočíte na prvej doľava a dostanete sa až ku hlavnej bráne areálu PD.

Už v areáli PD: keď prejdete vrátnicou areálu PD, hneď zabočíte doľava na širokú cestu a pôjdete 100 m a na rohu odbočíte pri sýpke doprava asi 150 m. Náš sklad je zprava veľkej červeno-zelenej haly, pred veľkou bielou halou.

Ak máte problém nájsť sklad, zavolajte nám na 0911 45 45 52

GPS súradnice:  48°15`58.93"S     17°17`56.57"V

Tešíme sa na Vašu návštevu

 

Ing. Michal Velčík

vedúci HAVE FUN s.r.o. a tréner Lukostreleckého Klubu ELÁN

& Predajcovia: Ing. Ján Vrtielka, PhD, Michal Bátora, Bc.

 

 

Kontaktné údaje spoločnosti:

Názov spoločnosti: HAVE FUN s.r.o.
Sídlo: Družstevná 1/806, Viničné 900 23
IČO: 44372159 DIČ: 2022683047 IČ DPH: SK2022683047
email: luk@luk.sk
mobil: 0911 454552 (obchod ) www.luk.sk a www.KUSA.sk

Spoločnosť HAVE FUN s.r.o. realizuje  nasledovné aktivity:

www.luk.sk (špecializovaný obchod a eshop predovšetkým na predaj lukov a príslušenstva)
www.kusa.sk (špecializovaná na predaj kuší a príslušenstva)
www.strelba.sk (stránka lukostreleckého klubu ELÁN a lukostreleckého areálu v Bernolákove, vonkajšia a vnútorná strelnica a klubové súťaže ktoré organizujeme)
www.bojslukom.sk (akčná tímová zážitková aktivita - streľba ľudí po sebe bezpečnými šípmi z lukov)
www.havefun.sk a www.TOPteambuilding.sk ( firemné zážitkové akcie, eventy a teambuilding)