HAVE FUN s.r.o
+421 911 454 552
Slovensky

Luky - 1. Profesionálny lukostrelecký obchod od 2008

 Športové luky, Reflexné luky, Kladkové luky, Longbow, Detské luky, Drevené luky, Lovecké luky, Historické luky a Tradičné luky, šípy a terče pre luky.

1. Lukostrelecký obchod LUK.sk - prečo si kúpiť luk/kušu u nás ?

 • Sme prvý a od roku 2008 aj najväčší profesionálny kamenný lukostrelecký obchod v SR pod vedením majiteľa s viac ako 30-ročnými skúsenosťami so športovou súťažnou lukostreľbou, nastavovaním lukov a príslušenstva a 17 rokov odborným vedením tréningov v lukostreleckom klube ELÁN a množstva individuálnych kurzov lukostreľby. V obchode máme fyzicky cez 8000 druhov lukostreleckých potrieb, cez 3500 produktov na web stránke, viac ako 180 druhov rôznych lukov a kuší  viac ako 60 druhov šípov a preto dokážeme promptne vždy vybaviť každého strelca kompletnou lukostreleckou výbavou pri osobnej návšteve, rovnako aj na diaľku -telefonicky a prostredníctvom kuriéra. Ak niečo nemáme na stránke, je to zväčša len preto, že sme to tam nestihli umiestniť, zohnať Vám však vieme akýkoľvek dostupný tovar z lukostreľby a streľby z kuše.  Sme lukostrelci a pomáhame začínať novým lukostrelcom aj rozvíjať tých skúsenejších.
 • pri každej kúpe luku alebo kuše získavate bezplatne 1 hodinu streľby v našej novej lukostreleckej aréne/vnútornej strelnici (súčasť obchodu LUK.sk, pozri nižšie)
 • Možno u nás nenájdete najnižšiu cenu konkrétneho luku, kuše alebo príslušenstva a niekde by ste ich našli o pár eur nižšie, no zvážte pri výbere svojho dodávateľa to, že už 15 rokov poskytujeme najvyššiu kvalitu predaja i popredajného servisu a osobnú starostlivosti o každého jedného zákazníka prostredníctvom dlhoročných skúsených a hlavne odborných predajcov. Pri kúpe luku vždy získate odborné poradenstvo, s každým strelcom-zákazníkom osobne preberáme jeho potreby a možnosti, preto si každého budúceho strelca na kúpu luku či kuše objednávame na konkrétny termín, alebo s ním vyčerpávajúco konzultujeme jeho nákup telefonicky, aj preto máme minimum reklamácií. Priemerný predaj luku/kuše u nás v obchode trvá 1-1,5 hodiny na rozdiel od rôznych iných e-shopov, ktoré mnohé len prebaľujú tovar z krabice do krabice. A ak ste našli nižšiu cenu toho istého tovaru v inom obchode, zavolajte nám a pozrieme sa, či Vám túto cenu vieme tiež poskytnúť u nás.
 • Dbáme na výber správneho luku, ktorý VŽDY zodpovedá potrebám strelca, snažíme sa pochopiť aké sú predstavy a následne ho nastavujeme a pripravujeme na streľbu a so strelcom vyberáme príslušenstvo a vhodné šípy, snažíme sa aby každý mal výbavu vždy vyladenú a luk/kuša čo najlepšie strieľali.
 • Dostanete zdarma základnú stručnú inštruktáž streľby už pri kúpe luku/kuše v našej hale. (následne si môžete objednať kurz lukostreľby s trénerom.)
 • Zdarma máte u nás možnosť si stiahnuť zo stránky prvú ucelenú príručku k technikám streľby (Športová lukostreľba) a podľa nej sa naučiť alebo zdokonaliť v lukostreľbe, ktorú pre Vás pripravil vedúci tohto lukostreleckého obchodu Ing. Michal Velčík, ktorý je súťažný lukostrelec a oficiálny tréner lukostreľby
 • Zabezpečujeme následný servis výbavy pre strelcov a usporadúvame pre začínajúcich aj pokročilých strelcov individuálne kurzy lukostreľby na najvyššej úrovni v SR a zároveň najdlhšie zo všetkých klubov, usporadúvame tiež lukostrelecké súťaže viackrát za rok. Dvojhodinový kurz lukostreľby môžete absolvovať na našej profesionálnej lukostrelnici v Bernolákove i vnútornej lukostreleckej aréne LUK.sk vo Viničnom (www.strelba.sk). 
 • V našej hale sme otvorili parkúr na 3D lukostreľbu, kde si môže každý kto má luk prísť vyskúšať simuláciu lovu, prípadne môžete aj ako začiatočník s nami absolvovať základný kurz loveckej lukostreľby s trénerom na viac ako 30 zvierat na parkúre.
 • Súčasťou obchodu je 20m dlhá profesionálna vnútorná strelnica na luky (dá sa strieľať až 27m po uhlopriečke na najväčšie 3D figuríny zvierat), kde s Vámi nový luk/kušu hneď aj otestujeme, môžete si prísť s ním aj počas otváracích hodín zastrieľať, príp. absolvovať lukostrelecký kurz.
 • Pri KAŽDOM jednom dobierkovom predaji kontaktujeme telefonicky vopred každého jedného zákazníka a prediskutujeme jeho objednávku, vhodne poradíme a upresníme, aby zákazník dostal tovar, ktorý očakáva. Tovar, ktorý je skladom Vám odosielame v daný deň najneskôr nasledujúci (ak máme otvorené a vieme to stihnúť) a na ďalší ho máte doma. 
 • Radíme existujúcim i novým lukostreleckým klubom a sme pre nich partner pre výbavu, rozvoj a odborné vedenie tréningov. Pomáhame rozvíjať lukostreľbu na Slovensku.


Zobraziť celý článok

 

Zakúpenie luku alebo kuše v lukostreleckom obchode LUK.sk

Vážení lukostreleckí zákazníci,

Pri nákupe v kamennom lukostreleckom obchode/eshope LUK.sk je veľmi dôležité, aby ste nám zavolali vopred a dohodli si návštevu na konkrétny termín, radi by sme sa vyhli tomu, aby ste zbytočne čakali, kým vybavíme vopred objednaného zákazníka. Rovnako môžete svoje objednávky riešiť  aj cez E-SHOP (kde si môžete urobiť objednávku priamo alebo aj telefonicky, prípadne emailom (nechajte v ňom na seba tel. číslo), objednávky budeme riešiť priebežne a budeme Vám vždy volať k danej objednávke. Ďakujeme Vám za dôveru a priazeň.  Tím LUK.sk

Otváracie hodiny 

 

Pondelok/Monday 22. 07. 2024   zatvorené
Utorok /Tuesday 8 : 30 - 17 : 00      
Streda/Wednesday 8 : 30  - 17 : 00     
Štvrtok/Thursday 10 : 30 - 19 : 00 
Piatok/Friday 26. 07. 2024.   zatvorené

Sobota/Saturday

Nedeľa/Sunday

 zatvorené/ CLOSED

zatvorené / CLOSED

 

We speak english, call us please at  00421 911 45 45 52


V bežnom období (mimo spoločnenskej uzávery) na kúpu luku alebo kuše je potrebné sa vopred OBJEDNAŤ na konkrétny termín umožňujeme Vám prísť si luky alebo kuše k nám do kamenného lukostreleckého obchodu do Viničného prezrieť, vyskúšať a si tak najlepšie vybrať, ktorý je pre Vás ten najvhodnejší spolu s naším odborným odporúčaním a záujmom o Vás ako o lukostrelca/kyňu. Ak máte záujem prísť osobne kúpiť luk do Viničného, zavolajte nám prosím VOPRED na 0911 454552, aby sme si dohodli konkrétny termín Vašej návštevy a mohli sa Vám naplno a nerušene venovať, tiež aby ste sa vyhli čakaniu, kým vybavíme zákazníka objednaného na konkrétny termín. Výber rekreačného luku a príslušenstva, nastavenie a poradenstvo k nemu trvá približne 1- 1,5 hodiny. kladkový luk 1,5 - 3 hodiny, kuša  približne 1-2 hod. podľa náročnosti a výbavy. Výber luku a jeho nastavenie a príprava na presnú streľbu je časovo náročná činnosť, vyžaduje zodpovedať viacero otázok a je ideálne ak môžete prísť osobne. Ak to zo vzdialenostných alebo časových dôvodov nie je možné pre Vás, pokúsime sa Vám čo najlepšie pomôcť a poradiť telefonicky a tovar poslať na dobierku.

 

Navštíviť nás môžete v obci Viničné pri Pezinku, v areáli Poľnohospodárskeho družstva (PD), kde sa nachádza obchod lukostreleckého tovaru, kde si môžete rovno Váš nový luk po zakúpení aj vyskúšať v našej hale, ak bude na to priestor, ukážeme Vám i základy výstrelu a prejdeme si všetky Vaše otázky, vysvetlíme ako sa môžete naučiť strieľať technicky a správne, poradíme Vám ako si môžete spraviť kurz lukostreľby.

 

Informácie ako sa k nám dostanete nájdete vyššie na stránke "Kde nás nájdete - Kontakt"

 

tešíme sa na Vašu návštevu

 Ing. Michal Velčík        -  majiteľ a vedúci prevádzky, tréner v O.Z. Lukostrelecký klub ELÁN
 Ing. Ján Vrtielka, PhD. -  odborný predajca, dobierkové zásielky, kladkové luky, kuše, reklamácie
 Adrián Sebök - odborný predajca, dobierky, kladkové luky, kuše, servis kladkových lukov

 

 

Spoločnosť HAVE FUN s.r.o. realizuje  nasledovné aktivity:

www.luk.sk (špecializovaný obchod a eshop predovšetkým na predaj lukov a príslušenstva)
www.kusa.sk (špecializovaná na predaj kuší a príslušenstva)
www.strelba.sk (stránka lukostreleckého klubu ELÁN, vonkajšia a vnútorná strelnica a klubové súťaže, ktoré organizujeme, indiv. kurzy lukostreľby)
www.bojslukom.sk (akčná tímová zážitková aktivita - streľba ľudí po sebe bezpečnými šípmi z lukov v hale vo Viničnom alebo kdekoľvek nás zavoláte)
www.havefun.sk a www.TOPteambuilding.sk ( firemné zážitkové akcie, eventy a teambuilding od roku 2007 už cez 1200 akcií a teambuildingov)
www.prak.sk (špecializácia na praky a prísl.)
www.coldsteel.sk (špecializácia na nože, meče, katany, mačety)

 

Otváracie hodiny lukostreleckej hale vo Viničnom (súčasť obchodu LUK.sk)

 

Lukostrelecká hala LUK.sk je určená pre všetkých, ktorí majú záujem si prísť zastrieľať s buď s vlastným lukom celoročne alebo si luk chcú u nás požičať a môžu si vybrať zo 16 rôznych lukov a 5 kuší a prípadne i služby inštruktora lukostreľby na naučenie sa základov správnej techniky streľby z reflexného alebo kladkového luku. Ak ste aktívny/a a chcete pravidelne trénovať, môžete sa stať aj členom nášho klubu ELÁN, (info tel. číslo 0910 90 90 88). Klub ELÁN robí pre nováčikov aj pokročilých strelcov, ženy, muži aj deti jednorázové alebo opakované kurzy športovej lukostreľby s lukostreleckým trénerom/trénerkou. Lukostrelecká hala vo Viničnom je súčasťou lukostreleckého obchodu LUK.sk.

Vždy zavolajte prosím vopred, ak chcete prísť strieľať do haly (potrebujeme pripraviť strelište a zladiť termín s ostatnými strelcami a firemnými akciami) ! Tel: 0910 90 90 88.

 

Otváracie hodiny lukostreleckej haly  : 

pondelok  09:00 - 17:00  
v utorok od 8:30 do 17:00  
streda od 8:30 do 20:00    
štvrtok od 10:30 do 19:00  
piatok od 8:30 do 17:00  
v sobotu :výlučne na objednávku a po dohode vopred, ak je viac záujemcov (aspoň 8 ľudí, najneskôr treba volať v piatok).
nedeľa výlučne na objednávku a po dohode vopred, ak je viac záujemcov (aspoň 8 ľudí, najneskôr treba volať v piatok). Možnosť zahrať si boj s lukom cez víkend, objednanie je treba riešiť aspoň štvrtok pred víkendom ! (www.bojslukom.sk)

Do lukostreleckej haly je nutné si priniesť čisté prezuvky na streľbu (tenisky). V zimných mesiacoch v prípade chladného počasia je hala vykurovaná v časoch tréningov klubu (Pondelok a Streda od 17:30-20:00 október-marec/apríll). Mimo tento čas nie je v hale centrálne vykurovanie, len temperovanie, odporúčame si priniesť teplejšie oblečenie.

Prenájom priestorov: